Receta Gatimi

Protesta ne Tirane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 46 prej 46
 1. #41
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  eshte e rencise se vecante po me duket se su vrane ata njerez qe po ynin ne kryemistri po ishin shume shume larg jo ai qe u vra perpara por ata dy mbrapa qe duken ne vidioja
  e tani jemi ne NATO e ne ushtri kane ndryshuar shume ligje e ushtria nuk vret popullin por 100 veta qe sulmoin per te viedhur ose qe duan te vrasin nje kryeminister apo minister
  jo ne nje miting
  3r1k0 e dicka se di ca moshe ke po kur sulmoi mbreti kryeministrine pse nuk e arestuan apo ta vrisnin ate dite ushtria qelloi vetem ne ajer
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  argent .........me duket se nuk ke kuptuar asgje nga ajo qe ka ndodhur.
  garda apo ushtria ne objektet e rendesis se vecante kane urdher te prere te qellojne nese rrezikohen.
  Kur nje turme njerezish prej 100 vetesh (sepse te tjeret benin sehir) kerkon te hyje me force ne kryeministri(objekt i rendesis se vecant) ushtaret kane per detyre te qellojne mbi turmen............e megjithate ata qelluan ne ajer.
  Tre viktimat u qelluan nga snaiper-at qe ishin ne tarace......po te kesh vene re ata qe u qelluan ishin ne pikat me <<te nxehta>> aty ku edhe po tentohej qe te hynin brenda ne ndertese
  Mendimi im eshte se jane qelluar me urdher per ti prere rrugen ndonje episodi me tragjik.
  Veproi drejt apo jo ai qe dha urdherin.......kjo eshte per tu pare dhe koha do e tregoi
  Me thua se u dog Athina .......cila ministri u dogj ne Athine argjend???????
  Ne athine ne cdo greve qe behet digjen bankat, makinat dhe dyqanet....dhe nja dy here kane thyer xhamat e ministrive me gura.

  Keto qe po ndodhin ne shqiperi tani kane nga mbrapa sherbimet e fshehta serbe dhe greke.

 2. #42
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  3r1k0 e dicka se di ca moshe ke po kur sulmoi mbreti kryeministrine pse nuk e arestuan apo ta vrisnin ate dite ushtria qelloi vetem ne ajer
  E di si eshte puna.........une dhe ti rrahim uje ne hava kot se nuk dime asgje
  Nuk dime me cfar plumi jane qelluar ,nuk dime distancen, nuk dime ku e kane plagen dhe nga cila ane, .........etj. etj.
  Jam kunder ketyre lloj protestave qe organizohen per te ruajtur apo fituar karriget qeveritare, se ne fund te fundit jam une dhe populli shqiptar qe do ti heqe mbi kurriz tani pasojat.
  Nese flasim per shtet ligjor.....me vjen keq per viktimat por garda beri detyren

 3. #43
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  3r1k0 te them nje gje 2 bura ka nxier SHQIPERIA 1) Skenderbeun 2) Ismail Qemalin
  qe luftuan per shqiperine vertet
  e po te kishim shtet ligjor sdo ndodhnin keto marzira

 4. #44
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me cudit me shum populli si bien viktime nje manjaku !

 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kur luftojne elefantet esht bari ai qe shtypet......


  me pelqeu shum ai gjesti qe beri nje nga oficeret e policis , qe nderkoh qe protestusit po godisnin , ai u ul , dhe e mori flamurin shqiptar qe ish rrezuar per tok !
  ne nje far menyre rrezikoi jeten vetem per flamurin

 6. #46
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Ai edhe kur po fliste ne intervist u be gati te qante

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Nis protesta e PS para kryeministrisė
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 09:40 PM
 2. Protesta masive kundėr Berlusconit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2009, 05:53 PM
 3. Protesta nė Madrid kundėr ligjit tė ri pėr abortin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 05:05 PM
 4. Protesta pėr hapjen e kutive, Rama: Te drejten, cdo shesh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2009, 08:02 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 11:23 AM

Etiketat pėr kėtė Temė