Receta Gatimi

Quiz Muzikor Italisht - Gjeni titujt e kengeve!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Quiz Muzikor Italisht - Gjeni titujt e kengeve!

  Music Quiz!  Le te fillojme kete loje te re! Forca ata qe pelqejne muziken, duhet te gjejne titujt e kengeve qe degjohen ne video.

  Kenget jane shume te thjeshta!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ....... sa shpejt e heq do perqendrim ne max ky ......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  He akoma? asnje ide!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  bo sa e veshtir
  nje me duket se ish james blunt (apo ja futa kot ? )

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Duhet te thuash numrin e kenges dhe kengetarin e titullin!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Renix nuk ke vesh muzike fare ahah

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  un po ja le ne dor quiz-in atyre qe kan vesh per muzik .....

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet te thuash numrin e kenges dhe kengetarin e titullin!
  mos e bej me te veshtir lojen tii , ajo as nuk dallohet fare se ca kenge esht , thj mu duk si ritmi i kengve te james blunt , e gjeta ????

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po ne 16 kenge, 1 james do jete aty! Titulli?

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  goodbye my ????

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  cenkan shume te leta edhe 100 her po ti degjoja nuk do i bija ne fije

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  ne fakt jane shume te lehta! Tani duhet te kishit gjetur gjysmat!!!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Jo nuk ka James!

  Ka shume italian: Jovanotti, Neffa, Negrira, Elisa

  Titujt e kengeve!

 14. #14
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  me 3 sec cdo kenge as vete kengetari sdallon veten ;p

  Sean Kingston - Beautiful Girls
  Amy Macdonald - Don't Tell Me That It's Over
  Shakira - Beautiful Liar


  italiane? pfff jo po greke me mire.

  MTV things ore ;p
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga TraHaNa; 09-06-2012 mė 05:31 PM.

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kete nuk e kam bere un! Por eshte super i veshtire!

  Ja pas pak do upload nje me kenge anglisht

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Vetem Neffa Lontano dal mio sole kuptova une ketu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Quiz, Gjeagjeza te reja - A i gjeni dot?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 01:11 PM
 2. Quiz - Gjeni Vendndodhjen e Fotos
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 86
  Postimi i Fundit: 05-11-2012, 07:38 PM
 3. Quiz Muzikor - Gjeni titujt e kengeve te huaja!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 11:42 AM
 4. Quiz Muzikor Shqip - Gjeni kenget ne kete video
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 04:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė