Receta Gatimi

Gjeniu 15 vjeēar regjistrohet nė Cambridge


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Gjeniu 15 vjeēar regjistrohet nė Cambridge

  Gjeniu 15 vjeēar regjistrohet nė Cambridge
  Djaloshi 15 vjeē i cili kurrė nuk ka shkuar nė shkollė u bė studenti mė i ri i Universitetit prestigjioz Cambridge nė 200 vitet e fundit. Arran Fernandez, gjeniu i matematikės, ėshtė arsimuar nė shtėpi. Atė e ka edukuar babai i tij Neil i cili ėshtė krenar qė djali i tij ėshtė pranuar nė kolegjin Fitzwilliam qė ėshtė nė kuadėr tė Universitetit Cambridge. “Jam i lumtur qė jam pranuar nė Cambridge, por jam mėsuar tė arrijė rezultate tė mira dhe tė jem gjithmonė mė i riu”, tha Arran i cili nė moshėn 5 vjeēare mori diplomėn e shkollės sė mesme.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  uh cfare ankthi...i shkreti nuk ka shijuar si duhet moshen e tij......me vjen mire qe ka njerez te tille por duhen lene dhe pak te lire femijet....

 3. #3
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  bravo

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Ate e kan ber si robot

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  sme pelqen kaq fare .....................................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Absurdi shqiptar, gjeniu i vėrtetė i matematikės! (Video)
  Nga MAJDI nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-09-2011, 10:06 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 10:46 PM
 3. Gjeniu maqedonas, paraqitet sėrish nė skenė
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 08:05 PM
 4. 17-vjeēari Marius Ēano, gjeniu me 20 gjuhė tė huaja
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-12-2008, 07:38 PM
 5. Gjeniu i ri i internetit refuzon 1 miliarde dollare te Yahoo
  Nga anakonda nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-01-2007, 03:53 PM