Receta Gatimi

Pse paguajne gjithmon meshkujt!?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Elson8655
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Kudo ka Shqipėtar
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pse paguajne gjithmon meshkujt!?!

  Pse shumica e meshkujve shqiptar nuk i len asnjeher femrat te paguajn kafe sipas jush?? Eshte xhentiles__ respekt apo servilizem??

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Shumica e Shqiptareve e marin per xhentiles pasi shumicat e femrave u pelqen !

  Per mendimin tim ka pak meshum hije ashtu

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mire se vjen Elson!

  Mos harroni te prezantoheni ne forumin tone!

  Per sa i perket temes eshte mjaft interesante si diskutim!
  Nuk mendoj se eshte servilizem, por natyra e femres eshte e tille. Ne pamje te pare them se eshte xhentiles!
  ne postimet me poshte po them dhe disa opsione te tjere qe jane te vlefshme!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Elson8655
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Kudo ka Shqipėtar
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mir se ju gjej Renix !

  Sigurisht qė do prezantohem !

  Sigurisht qė xhentilesa ėsht diēka kryesore,por nuk mund tė pėrjashtoj dhe opsionet e tjera!

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  femrat jan me kursimtare i nduhen leke per kozmetike e shume gjera tjera,prandaj i lejn meshkujve faturen

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Per mendimin tim qe te treja opsionet e permendura qendrojne.
  -Ne shumicen e rasteve behet per xhentilese apo edhe per respekt
  Ndersa ne raste tjera behet per nje qellim te caktuar, per te perfituar dicka.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Faktikisht eshte e drejt qe vetem meshkujt paguajn,ketu quhet per ulje ose dicka e tille ne qoftese lejon nje femer te paguaj tavolinine,se di ta shpjegoj,por mund te them se ka ngeluar si nje trdite e viteve 90 e siper.

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ne France e quajne vulgare nqs nje femer eshte ne tavolin me nje mashkull dhe paguan femra ....... mendoj per xhentiles ndoshta edhe respekt

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  po jap un nje shembull konkret ..ne nje kafe ishin nje grup vajzash , dhe vetem nje djal ..per te paguar u ngrit njera
  kurse ky "kapedani" nxorri nja 50 lek per te shtuar / plotesuar
  laaa naaaam
  turp turp turp
  per mendimin tim kur nje djal paguan tregohet xhentil, kavalier , dhe tamam mashkull

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  e dashur me ler te te tregoj un nje rast ... ishim me shoqet dhe erdhi vetem nje shoke aty ne tavolin nuk qendroi gjat por ama kamarierit i tha sa bejn te gjitha kto dhe ipagoi ne vend ..........

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po jap un nje shembull konkret ..ne nje kafe ishin nje grup vajzash , dhe vetem nje djal ..per te paguar u ngrit njera
  kurse ky "kapedani" nxorri nja 50 lek per te shtuar / plotesuar
  laaa naaaam
  turp turp turp
  per mendimin tim kur nje djal paguan tregohet xhentil, kavalier , dhe tamam mashkull
  Haha nuk qenka per te dale me ty hahaha! po ju mbase ishit 25 goca (shaka!!!)
  gjithesesi ka nga ata qe se vrasin shume mendjen per xhentiles apo kavalierizem!

  Raste mund te tregoj plot si qe "paguajne gjithmon" djemte si dhe qe nuk pagojne! por midis shoqeris besoj se duhet bere 3 me 1 si raport! Disa femra mund te ofendohen nqs gjithmon i pagon djali dhe ste vijne me ne takim

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  renix nje korigjim te vockeelllll , un nuk isha ne tavolin me kta , un po vezhgoja nga nje tavolin tj ...po esht dicka qe te ben sh pershtypje prandaj me ra ne sy

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  renix nje korigjim te vockeelllll , un nuk isha ne tavolin me kta , un po vezhgoja nga nje tavolin tj ...po esht dicka qe te ben sh pershtypje prandaj me ra ne sy
  ok atehere e korigjoj dhe une, do dalim hahaha!!!

  Eshte interesante, pasi dhe mes shoqeris kur pagohet thuet jo pagoj un, jo paguaj un ja ben nje tjeter por disa here perseritet!!! kurse kam 1 shok dhe atij ske nevoj tia perseritesh! Mjafton tia thosh jo lere se paguaj un dhe ai thot OK direkt pa kundershtuar!! hahahh!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mendoj se ketu ne Shqiperi behet per xhentiles per ata qe e kuptojne nje gje te till sepse ka te tjer qe keto gjera nuk i ven re fare , Te themi se ne vende te tjera nuk kan edhe shum rendesi keto gjera pasi nuk i kishtoj shum vemendje

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Sepse vdesin te pijne kafe me nje femer...dhe dihet c'do e mire e ka nje te keqe

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Tjeter epersi e meshkujve ,dhe jo per merite te tyre po per dobesi te femrave !!!!

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  po ē'te keqe ka nqs pagujne ndonjeher femrat, edhe une jam qe te pagujne me shume meshkujt, por jo ashtu qe te behet si tradite siq e tha edhe Kliton..

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Kane ndryshuar kohet edhe ne shqiperi kane filluar te paguajn gjithsecili per veten e vet

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Nuk po e them pse per momentin se skam nge te merrem me femrat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kur dashurojnė meshkujt…?
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 09:14 PM
 2. Meshkujt lol
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 12:14 PM
 3. Ushqime pėr meshkujt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 02:38 PM
 4. Informatika zoterohet nga meshkujt
  Nga MAJDI nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 11:05 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 09:35 AM