Receta Gatimi

Mbrenda 24 ore-ve merrni program falas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Post Mbrenda 24 ore-ve merrni program falas

  Software te dryshme nga e gjithė bota

  Ky Website ofron per qdo dite nga nje program falas (shareware)
  Ne rast se e merrni prenda 24 oreve e keni marr falas,kur te futesh ne web e ke kohen edhe sa ka mbetur deri ne mbarim (Active Giveaway time left:......)
  Shembull :Software ėshtė nė dispozicion pėr shkarkim pėr 24 orė. Kur te instalohet programi qe ke marr ky kontakton Serverin e kompanisė qė ka krjuar, dhe kompania automatikisht tė jep numrin serik. Por ne rast se kalojn 24 ore programi po u instalua, ateher kalon si program provė 30 ditė.


  www.giveawayoftheday.com
  gjendar
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga gjendar; 06-02-2011 mė 11:07 PM.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  E per cfar sheprben a mund ta na japesh pak meshum info

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Majdi e plocova edhe nje qike postimin qe te kuptoni me mire

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  15
  Shpresojmė tė na japin programe tė cilėt do na duhen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 04:16 PM
 2. Program per Telefonata falas?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 10:35 PM
 3. A do te merrni edhe ju nje iPhone 4S ?
  Nga vaaldr1n nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 27-01-2012, 03:47 PM
 4. Mos e merrni seriozisht Ju Lutem!
  Nga Lirenti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 01:11 AM
 5. Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-02-2009, 10:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė