Receta Gatimi

Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?

  Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik!


  Hapi Pare: Klikoni mbi menu "Album" dhe me pas "Krijo nje album te Ri".
  Hapi i Dyte: Shkruani Titullin dhe Pershkrimin e Albumit.
  Hapi i Trete: Klikoni mbi "Ngarko Foto"  Tek dritarja qe hapet, klikoni mbi "Shto Files"  Pasi te keni zgjedhur fotot qe deshironi te vendosni klikon mbi Ngarko Files
  Mbyllni dritaren dhe shpetoni ndryshimet duke vene nje pershkrim per file qe vendoset!


  Per ēdo paqartesi mos hezitoni te na kontaktoni

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Ketu keni dhe nje video te pregatitur me proēeduren e shpjeguar siper:


 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Faliminderit ReniX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rita titullon albumin “Ora”
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2012, 11:57 AM
 2. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:09 PM
 3. Slash nė albumin e ri tė Rihannas
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:48 PM
 4. Kolonja promovon albumin e ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2009, 11:53 AM

Etiketat pėr kėtė Temė