Receta Gatimi

Cila eshte fjala qe nuk shqiptoni dot ne Anglisht!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Cila eshte fjala qe nuk shqiptoni dot ne Anglisht!

  Cilen fjale keni me shume veshtiresi shqiptimi ne anglisht?

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  unwillingness ... dua 1 vit ta them

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  awesome - e harroj dhe si shkruhet jo me ta shqiptoj

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  ishte dh enje fjal tjeter qe nuk e di mir si shkruhet po di qe thuhej : indemėklli => kur e pash per her te par kam hapur mbi 10 her fjalort si shqiptohej se me cmendi nuk e kapja dot theksin ne bot ...... deri sa e thoja dhe ne enderr hahahha

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Se flas, keshtu qe nuk kam veshiresi ne shqiptim

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  syllables ...pfff....ku ka si shqipja ..ashtu si i shkruajm ashtu i lexojm !

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Hippopotomonstrosesquippedaliophobia .....e lexova diku tani , dhe dmth fobi nga fjalet e gjata ....

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  o.O ca ishte kjo fjala hahaha

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Godfather
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Hell
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis ;P

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  skam problem me anglishten, por ne SHQIP shkronjen "RR" smund ta shqiptoj

  gjithmone flasm e "R" e tani po i humb edhe kuptimi fjales nga1her

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  fjalen really? nuk i jap dot theksin e duhur

  @ice praktikohu se rr-ja eshte e domosdoshme per burrat

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Te gjitha hahahhha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:03 PM
 3. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 12:00 AM
 4. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-05-2012, 07:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė