Receta Gatimi

Java magjike per femijet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Smile Java magjike per femijet!

  Tė gjitha ēiftet qė janė duke planifikuar fėmijė, do tė kenė njė interval ideal pėr tė pėrmbushur dėshirėn e tyre, thonė gjinekologė tė ndryshėm.
  Nė fakt, njė fėmijė i ngjizur nga nesėr dhe pėr disa ditė mė pas, ka shumė gjasa qė tė lindė nė datėn magjike 11/11/2011.  Duke nisur nga 11 shkurti deri nė 11 nėntor, janė fiks nėntė muaj, aq sa duhet pėr t’u zhvilluar njė foshnje, por shpesh herė, fėmijėt lindin disa ditė pėrpara se tė mbushet fiks muaji i nėntė.
  Pėrsa i pėrket horoskopit, njė fėmijė qė do tė lindė nė 11 nėntor 2011 do tė jetė i shenjės sė akrepit.

  (dburimi-BalkanWeb)

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  sa bukur te lind nje femi ne nje dite si kjo

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po, vertet! Nje date mjaft interesante!

  Por te tjeter, ishalla nuk e lene per ne 12-12-2012 haha dhe kjo do ishte e fort fare! Dhe duke bere llogari eshte java e pare e prillit te 2012

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhaahahahahhahhahahahhahhahha 12-12-19....etj e ka kushurira ime po kjo 12- 12 - 2012 hahahha duket gallat fare

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me duket se kusheriren e ke bere 100 vjeēare ose imagjinare (2019-1919)

  gjithesesi 12-12-12 rezulton si fundi i botes per disa kalendare dhe legjenda (thashetheme,gojdhena)!

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  joooooo doja t tregoja vitin dhe e bera 19... (nk e vazhdova dhe shkr etj)

  kto jan budallaliqe se me von thuhej qe gaboj fisi maja pfff

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  po 12-12-12 ngelet se ajo me 11 iku! vetem ta nxjerri ndonjera shtatanik lool

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahhahahha .......

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Fėmijėt e ēiftit amerikan tė lindur mė 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010


  Ēifti amerikan nga Rockfordi nė Michingan para disa ditėsh festoi lindjen e vajzės sė tyre Cearrae, e cila lindi mė 10.10.2010. Megjithatė, ata kanė edhe dy fėmijė tė cilėt po ashtu kanė lindur nė data tė pazakonta.

  Lindjes sė vajzės Cearrae i parapriu lindja e djalit mė 9.9.2009, si dhe lindja e vajzės tjetėr e cila lindi mė 8.8.2008.

  Fėmija i parė ėshtė lindur saktė me kohė, ndėrsa i dyti disa ditė mė herėt, edhe pse ishte paraparė tė lindte mė 20 shtator. Fėmija i tretė po ashtu lindi mė herėt, pasi mjekėt dėshironin tė parandalonin komplikimet e mundshme shėndetėsore tek beba e porsalindur.

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  oooooooooooooooooo sa me fat ktaaaaa hahaha

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po keta Bingo paskan luajt!
  Femer e fort paska qene, vit e ne vit lindje!!
  Me jete te gjate femijeve dhe bravo per llogarite qe paskan bere!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha ka qen thjesht rastesi , jo se ata e kan planifikuar
  tani presin te 4-tin ne 11.11.2011

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ouuuuuuuuuuu me verteee ahhahahha hallall

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  aman femijet te shumtuar i paskan

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  joooo me se te lezetshem jan

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  aman femijet te shumtuar i paskan
  Te kene ngjare nga mami valle

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike
  Nga aurel nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 05:23 PM
 2. [JAVA] Disa klasa ne java per chat
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-05-2007, 03:15 PM
 3. “Kėnga Magjike”, kolegėt zgjedhin Gentėn
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 05:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė