Receta Gatimi

Humbni peshė duke shkruajtur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Humbni peshė duke shkruajtur

  Sipas njė studimi tė Greenwich Hospital nė SHBA, tė shkruash nė njė ditar mund tė jetė zgjidhja mė praktike, e thjeshtė dhe efikase pėr tė humbur nė peshė.
  Shpesh gjejmė zgjidhjet nga mė tė vėshtirat pėr tė humbur nė peshė, duke nisur qė nga tabletat “magjike”, deri tek seancat e pafundme gjimnastike. Por, siē ndodh shpesh herė, zgjidhja ėshtė nė dorėn tonė.Sipas njė studimi tė Greenwich Hospital nė SHBA, tė shkruash nė njė ditar mund tė jetė zgjidhja mė praktike, e thjeshtė dhe efikase pėr tė humbur nė peshė. “Tė mbash njė ditar dhe tė shkruash nė tė, ėshtė njėsoj sikur bėn njė ushtrim, do t’ju ndihmojė tė humbni nė peshė, nėse shkruani nė vazhdimėsi”, shprehet doktori i kėtij studimi, Kristofer Mosunik.Nuk ėshtė rastėsi qė dietat e ndryshme kėshillojnė mbajtjen e njė ditari, pasi shton mundėsitė pėr humbjen nė peshė.


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  e moj e kam degjuar dhe un ne radio
  madje thosh qe humbisje 2 kg ne muaj nese mbaje nje ditar

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po te shkruash ne forum vlen?

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hap nje tem ku do jet si ditari yt dhe do e shikosh rezultatin

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhaha ... tani e kuptova un pse ne ver dobsohesha dhe thosha cpo bej bej qe po dobsohem

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahahahhaha ... tani e kuptova un pse ne ver dobsohesha dhe thosha cpo bej bej qe po dobsohem
  pse, ne ver ke me shum gjera per te shkruajtur ne ditar se tani ?! po tani pse smban ?
  -----

  asnjeher skam mbajt ditar , per 2 arsye
  e para , ne ditar zakonisht shkruajn ata qe skan me ke te hapen
  e dyta , kam krijuar pershtypjen se ditar mbajn cupat e mamit

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un e kam ditarin po tani nuk shkuj me aty ! kam gjerat shum te rendesishm aty dhe i ruaj me xhelozi ..

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  dhe i ruaj me xhelozi ..[/I]
  kte se kuptova un , mos deshe te thuash " me fanatizem "

 9. #9
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  po duke shkruar nė tastjer a thua dobėsohesh ?!
  se ditar skam mbajtur asnjėher

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mari ne fakt kte ver bera shum kerkime me poezi dashurie dhe i shkruajta ne fletore + ne ditar shkruaja kur kujtohesha qe kisha ditar hahahahha

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ne pc shkruan me te dyja duart kurse ne flet me nje

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  hahahahahaha kete nuk e dija...mbase kjo me ka ndihmuar qe nuk kam vuajtur kurr nga mbi pesha...dhe vrisja mendjen une...hahahahhahha ja shkaku

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Dolen te gjithe shkrimtar ketej

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Profesoresha e ēoi ne peshė shkollėn
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 06:48 PM
 2. Nxirr emocionet duke shkruajtur
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2011, 10:21 AM
 3. Rekord i ri nė tė shkruajtur njė SMS, me 264 karaktere
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 10:45 AM
 4. Humbni peshen tuaj nė 6 shkalle
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-03-2008, 08:29 AM
 5. Jo gjithemon letra perdoret per te shkruajtur
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-05-2007, 04:41 PM