Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: A ju duket i drejtė vendimi pėr shtyerjen e regjistrimit tė popullsisė nė Shqipėri?

Votuesit
5. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  3 60.00%
 • Jo

  1 20.00%
 • Nuk e di.

  1 20.00%

A ju duket i drejtė vendimi pėr shtyerjen e regjistrimit tė popullsisė nė Shqipėri?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  A ju duket i drejtė vendimi pėr shtyerjen e regjistrimit tė popullsisė nė Shqipėri?

  A ju duket i drejtė vendimi pėr shtyerjen e regjistrimit tė popullsisė nė Shqipėri?

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Nuk ja kam iden fare

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Absolutisht kunder...Jemi shume mbrapa, regjistrimi i popullsise duhej te ishte kryer tashme...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mbase per shkak te keti ligji qe dhe shum te rinj kan dal kunder

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Po i kuptoj mire keto gjera por mendoj se popullsia duhet te jete e rigjistruar.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10% e popullsisė botėrore janė obezė
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-02-2014, 07:59 PM
 2. 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 06:32 PM
 3. Marrėveshja me Greqinė, Meta: I gabuar, vendimi i PS
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 07:50 PM
 4. Shqipėri: Gripi, do vaksinohet 1/3 e popullsisė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:59 PM