Receta Gatimi

Ja se si Polici shkruan raportin (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post Ja se si Polici shkruan raportin (video)  Videoja e publikuar nga televizioni britanik Sky nė emisionin e mėngjes Soccer AM i ka bėrė tė qeshin gjithė kombin. Njė polic i zėnė tregoi sesi ai dhe kolegėt e tij janė gjithmonė nė punė, dhe duket se ndonjėherė nuk kanė kohė tė shohin nėse kompjuteri ėshtė nė rregull. Prandaj, shkruajnė e shkruajnė kot...


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Hahaha sa e fort ajo haha dhe ai nuk dukesh fare

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me duket se ja kane bere kastile ai nuk eshte fut akoma ne windows

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  haha e forte,por dhe une them ja kane bere kastile ska mundesi

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Te pakten ti kishin hapur Wordin

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  e madhe kjo.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e digit
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  29
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hehehehe shume e fort

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cd/dvd rw lexon po nuk shkruan
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:23 PM
 2. Shenjat qe tregojne raportin ne cift
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-04-2011, 10:46 AM
 3. Vajza qe shkruan 14.000 SMS nė muaj
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 06:29 PM
 4. PE pranoi raportin pėr heqjen e vizave
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 03:50 PM
 5. Shkruan 14.000 SMS porosi nė muaj
  Nga Tesa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 09:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė