Receta Gatimi

Babai, nėna e fėmija tė lindur nė tė njėjtėn ditė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Babai, nėna e fėmija tė lindur nė tė njėjtėn ditė

  I vogli Jamal White Jr. ka ardhur nė botė, duke arritur diēka tė pabesueshme – ėshtė i lindur nė tė njėjtėn ditė si dhe prindėrit e tij, Tiara dhe Jamal White Sr. Djali ėshtė lindur tė mėrkurėn 24 nėntor, data qė ėshtė shumė e njohur pėr prindėrit e tij. “Ai ėshtė dhurata mė e mirė e mundshme pėr ditėlindje”, thotė e gėzuar Tiara. Ndėrsa babai i tij thotė se kjo ėshtė thjesht fat. Qė gjėrat tė jenė tė pazakonta, kur u takuan para njė viti, Tiara dhe Jamal ndanin mbiemrin e njėjtė. “Nė fillim nuk i besova, u detyrua tė mė tregojė patentėn e shoferit dhe atėherė pamė se nuk ndanim vetėm mbiemrin, por edhe ditėlindjen”, deklaroi Tiara pėr mediet amerikane. Gjasat qė tre anėtarė tė familjes tė kenė ditėlindjen nė tė njėjtėn ditė, sipas matematicienėve, sillet rreth 133155:1.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Cfar koicidence ...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Vertet koecidence e madhe

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Intresante kjo

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mir se festojn 1+2

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Shume interesante,gjera te rralla.

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Vertete gje qe nuk ndodh shpesh............por nese kisha mundesi te zgjedh do te doja nje dite tjeter ...lol
  Keshtu do me uronin vetem mua dhe do ishte dita speciale vetem imja

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  wowwwwwwwwwwww cfar koecidenceeee )))))))

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mos kan ber nonje llogaritje keta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Binjakėt lindin nė tė njėjtėn ditė
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 04:11 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 10:15 PM
 3. Femija 2 vjec nga Indonezia qe pin 40 cigare ne dite
  Nga tony65 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 06:33 PM
 4. Rusi, babai i heq levėn e lojrave, fėmija e vret
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-04-2010, 03:02 AM
 5. Nena shkruan ne Twitter: M'u mbyt femija
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 12:18 PM