Receta Gatimi

Noizy “ha me dy lugė”, edhe Ēiljetėn, edhe Eni Koēin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Noizy “ha me dy lugė”, edhe Ēiljetėn, edhe Eni Koēin

  Njė nga reperėt mė tė njohur dhe mė tė diskutuar nė Shqipėri, Noizy, duket se i paska pikė tė dobėt bashkėpunimet dhe po i “shfrytėzon” shumė mirė njohjet nė muzikė. Ai e ka kuptuar qė vetėm me hip-hop vėshtirė tė bėsh pėr vete fansat e tė gjitha gjinive, ndaj me duetet godet mė mirė nė shenjė, aq mė tepėr kur bėhet fjalė pėr kėngėtare seksi qė tėrheqin audiencėn.
  Strategjia e tij duket mjaft efikase… Ai e nisi mbarė me Rozana Radin, e cila nė njė farė mėnyre e promovoi, mė pas u tha pėr njė kėngė me Genta Ismajlin, ndėrsa kėto ditė ai ėshtė nė pėrgatitje e sipėr tė njė kėnge tė re me klip me Eni Koēin, motrėn e vogėl tė Gretės, e cila e ka nisur mbarė karrierėn muzikore. Vetė Eni ka thėnė qė kėnga do tė jetė shumė “hot”, sė bashku me videon pėrkatėse. Ende pa mbaruar kėtė kėngė, ai po punon pėr njė tjetėr me kėngėtaren seksi, Ēiljeta, e cila kėto kohė po ushtrohet pėr pjesėmarrjen e saj nė show-n “Dancing with the stars”, ndėrsa nė pritje, tė parashikuar nė axhendėn e saj, ka edhe njė bashkėpunim me Besnikun e 2PO2. Nga sa ėshtė mėsuar deri mė tani, klipi i kėngės sė Ēilit dhe Noizyt, do t’i ngjajė njė aventure kriminelėsh, tė cilėt bien nė dashuri me njėri-tjetrin gjatė njė prej “veprave” tė tyre. Sipas Ēiljetės, kėnga do tė shndėrrohet shumė shpejt nė hit. Le tė presim e tė shohim se cili nga dy bashkėpunimet do jetė mė “hot”… Nga ana tjetėr, rivali mė i fortė i Noizy-t, tė paktėn brenda kufijve tė Shqipėrisė, Stresi, sapo ka marrė pjesė nė Top Fest 8, nė njė bashkėpunim me Ronela Hajatin, e cila ėshtė gjithashtu njė nga zėrat e rinj qė premton shumė. Edhe kjo kėngė, sikurse nė rastin e Noizy-Ēiljeta, mban firmėn e Flori Mumajesit

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ishalla nuk i fjen ndone garuzhde ballit!

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ishalla nuk i fjen ndone garuzhde ballit!
  hahahhahahahahhaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nokia X2, edhe i menēur edhe i lirė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 10:48 PM
 2. Edhe jastėk edhe telepilot
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 09:18 AM
 3. HD 2 nga HTC, edhe telefon edhe kompjuter
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 03:37 PM