Receta Gatimi

Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!

  Duket qarte qe makina e vogel eshte futur ne anen e gabuar te autostrades. Eshte nje femer e cila ka vdekur ne kete aksident.

  Video nga TIR qe i vinte perball:


  Ja dhe dy imazhe nga aksidenti!

  Beni kujdes kur i jepni makines! Dhe mos e beni shaka me alkolin!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Bo sa shpejt ai se pa kthesen fare

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sa keq per ate qe vdiq

  uroj qe cdo rast i till , te jet shembull dhe mesim i mir per te gjith te tjeret ...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  oo sa keq

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  woooow ku paska ndodhur kjo ne Angli diku

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Bo sa shpejt ai se pa kthesen fare
  Ajo eshte rruge vetem ikje!

  Makina vogel ishte futur gabim!!!! nga po vinte makina vogel eshte dalje autostrades dhe jo hyrja!! kupton!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. I shpeton per qime aksidentit tragjik
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 03:19 PM
 2. 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 09:21 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 10:50 PM
 5. Aksidenti tragjik nė Prezė, identifikohen viktimat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2009, 09:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė