Receta Gatimi

10 qytetet me te pasterta ne bote


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23

  Thumbs up 10 qytetet me te pasterta ne bote

  Kobe , Japoni


  Kopenhag, Danimarkė


  Minneapolis, SHBA


  Oslo, Norvegji


  Ottowa, Kanada


  Wellington, Zelandė e Re


  Adelaide, Avustrali  Calgary, Kanada


  Helsinki, Finlandė


  Honolulu, Hawaii

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kryeveper kjo ju lumt sikur te marim mesim edhe ne dhe te bejm per vendin ton

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Sikur te ishte dhe ketu si atje

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Shume vende te bukura

  Kurr nuk mund ti bejm ne keshtu deri sa i madh e i vogel kqyrin veq me vjedh shtetin kjo sindrom eshte e shfaqur gjithkun ku ka Shqipetar

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Besoj se japonia i ka humb disa pike por i rekuperon shpejt!

  Hawaii me pelqen jasht mase!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Wellington, Zelandė e Re. duket perrallore pamja e ketij qyteti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Makina me te pasterta te vitit 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2012, 12:16 AM
 2. 15 Qytetet me te shtrenjta ne bote
  Nga olsii nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 12:34 AM
 3. 10 qytetet mė tė nėnvlerėsuara tė botės
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 05:07 PM
 4. Top 10 Qytetet 2009
  Nga Sefedini nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-03-2009, 12:27 AM