Receta Gatimi

Prezantimi i Forum-Al.Com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up Prezantimi i Forum-Al.Com  Jeni tė ftuar tė vini nė forumin e rinis Shqipėtare. Aty do tė gjeni parajsėn rinore, e cila ndodhet nė ēdo cep tė botės. Aty ju mbledh parajsa http://www.Forum-Al.com e cila ėshtė nė dispozicion tė rinis e cila ndodhet jashtė territoreve tė vendit. Jeni tė ftuar tė merrni dhe miqt dhe mikeshat tuaja. Ju mirėpresim nė forumin http://www.Forum-Al.com me respekt

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Nuk e tradhetoj lirenti.com une.........

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  shi shi,por mos te jete ferri re,me qe jemi ne fushate

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po keshtu sa lek do mar un qe te vi aty

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga t0fx Lexo postimin
  [IMG]

  Jeni tė ftuar tė vini nė forumin e rinis Shqipėtare. Aty do tė gjeni parajsėn rinore, e cila ndodhet nė ēdo cep tė botės. Aty ju mbledh parajsa e cila ėshtė nė dispozicion tė rinis e cila ndodhet jashtė territoreve tė vendit. Jeni tė ftuar tė merrni dhe miqt dhe mikeshat tuaja.
  Jo more ...s'dike hic ti.Dashke dhe mikesha pale........
  Na sill ndonje nga ato mikeshat e tua njehere dhe pastaj e diskutojme.........

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ju pershendes ! kjo temė ėshtė hapur gabim nga une sepse duhet tė ishte te rubrika e prezantimeve tė webeve dhe pėr kėtė gjė i kerkoj ndjes Admin, sa pėr komentet nuk ju detyroi njeri te tradhetoni forumin Lirenti sepse eshte nder forumet mė me kualitet, pra kjo teme ėshtė mė shumė pėr tė prenzatuar www.Forum-Al.com .

  Respekte

  Kalofshi mirė jeni tė mrekullushėm !

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  e drejt kjo

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kane kaluar 3 vjet dhe www.Forum-Al.com tashme eshte 1 nga forumet me te mira ne Shqiperi dhe jashte saj.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Duhet ta marr si spam kete postim apo si?

  Nuk na the ēfare ka te veēant ky forum, copy/paste artikuj nga Top-Channel? 2500 anetar?

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  leri njerzit te bejne spam, e di ti si funksionon ne shqiperi, pa bere pak spam nuk i ze gjumi

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet ta marr si spam kete postim apo si?

  Nuk na the ēfare ka te veēant ky forum, copy/paste artikuj nga Top-Channel? 2500 anetar?
  Mesa di une ketu eshte nen forumi i webmaster dhe njekohesisht prezantohen dhe webet qe perfajsojne shqiperin, pastaj forumi mundet te kete dhe 2000 antar apo 1000 ..dhe ska te bej kjo, rendesi ka qe antaret jan aktive dhe shkruajn perdite, ja po shikoj forumin lirenti ne keto momente dhe jane apo sjan 6 persona ne linje edhe pse ka nje shifer 9000 antar.

  Kaloni mire

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  leri njerzit te bejne spam, e di ti si funksionon ne shqiperi, pa bere pak spam nuk i ze gjumi
  Cfare spam zeza thua, forum-al.com nuk ka nevoj per reklamim

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me Lirenti.com Nuk besoj se krahasoheni! Pak po sakte - "Jemi" UNIK!

  Nė linjė janė aktualisht 494 persona. 6 anėtarė dhe 488 vizitorė

  ---

  Spam, pasi e keni shkruajtur mbi 5 here adresen e faqes shoku dhe nuk keni thene ēfare ka te veēant se forumet e tjere?!

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ok plako futi nje te fshime temes.

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nuk kishim qellim te ofendonim punen, thjesht te thoje dy fjale si eksperience e ketyre 3 viteve forum!

  Gjithe te mirat!

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nuk e di cili eshte administratori i forumit lirenti, thjeshte doja te dija a eshte ne shitje domain forumishqiptar.al ?

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mund te kontaktosh nga forma ne fund te ēdo faqje!

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Bravo Mandi. E ke mbajtur mirė forumin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi
  Nga IZMIR MUJA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 07:34 PM
 2. Prezantimi i nje femres
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 10:49 AM
 3. Prezantimi i raldes
  Nga Ralda nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 12:47 AM
 4. Prezantimi im
  Nga buburreca nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 12:33 PM
 5. Prezantimi im
  Nga belti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 08:14 PM