Receta Gatimi

Lirenti Motor Show


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Lirenti Motor Show

  Ne kete teme mund te gjeni informacione dhe kuriozitete te ndryshme per mjetet motorrike me te fundit.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  600 kuaj! Kjo eshte ekzaktesisht fuqia qe ofron Bentley Continental GT.
  Eshte mjaftueshem per t'i garantuar kesaj makine nje shpejtesi prej 202 mph ose 325 km/h.
  62 mph ose 100 km/h ne vetem 4.5 sekonda.
  Cmimi, lire fare 275.000 Euro

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  Lamborghini Reventon

  Do te prodhohen vetem 20 te tilla, me nje cmim prej 1.000.000 Euro pa taksa!
  Keshtu do te jete Lamborghini Reventon, ndryshe e quajtur makina e kufizuar.
  Kjo Super Murcielago ka bere pak mungese ne treg por si perfundim beri nje paraqitje madheshtore ne Frankfurt Show.

  Emri Lamborghini ka qene emri i nje demi luftarak qe vrau vrasesin e demave Felix Guzman ne vitin 1943. (sipas tradites Italiane)
  Edhe Reverton eshte emri i nje demi qe ka vrare nje tjeter vrases demash.

  Lamborghini Reventon eshte elita e fundit qe do beje multi miliarderet te parkojne ne garazhde makinat e tyre Bugatti Veyron, Ferrari FXX and Maserati MC12.

  Te njezeta makinat jane te shitura pa u prodhuar akoma. Reventonet do te prodhohen ne vitin 2008.
  Ajo e paraqitur ne Frankfurt eshte nje ekzemplar tani per tani dhe eshte nje nga 20 makinat qe do te prodhohen.


  Kujt i pelqe kjo makine le ta porosise ne adresen daku323.com se do bej si do bej dhe do i them atyre te Lamborghinit te prodhojne edhe nje me teper! Lake, me ty e kam!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show

  BMW X6 Prototyp
 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  17

  Re: Lirenti Motor Show

  Ate Lamborghini Reventon e dua une

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  Nicole! Beje porosi se edhe une e dua nje! A ma paguan edhe mua?

  Edhe kjo X6 qenka e papame!!

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  Audi R8

  Audi R8 V12 TDI eshte nje makine biturbo fantastike sportive. Makine, qe duhet te sundoje tregun kete vit. Kjo makine, do jete me e egra diezel e lejueshme te qarkulloje ne rruge!  Video

  http://www.youtube.com/watch?v=vNyQ5aKhcBc

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  Uau Daku. Cfare makine. Do me blesh mua nje te tille?

  Dhurate per Shen Valentinin

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Lirenti Motor Show

  Per te shtuar info te BMW X6. nuk eshte me prototip doli ne treg nuk e di se sa kushton ne Europe por ketu eshte me cmim fillestar $ 53.000
  ose me least = qera per dy vjet kontrat $699 ne muaj.

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Lirenti Motor Show

  po ca na i nxirrni keto makina per te na futur xixat. na iken truri kur shohim keto makina kaq te bukura.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show


 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show

  Motorr Show Sexy


 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show


 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show

  [tab=30yhd0wv9]

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show
  [tab=30kjuuk1z][tab=30kjuuk1z]

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show  Vajza dhe Makina
 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show
 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show  lamborghini mbi filxhanet e ēajit

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show

  Vajzat ne Motor Show 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lirenti Motor Show

  Vajzat e motor show+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Video: India Talent Show!!!!???
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 07:47 PM
 2. Sygjerim mbi Reality Show BBA
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 12:01 AM
 3. Audi A4 me motor mė ekonomik 2.0
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-11-2010, 11:47 AM
 4. Reality show; martese me nje te panjohur
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 11:40 AM