Receta Gatimi

Djali qė jeton me gjysmė zemre


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Djali qė jeton me gjysmė zemre

  Njė djalė i vogėl britanik, i quajtur Sammy Hori, ėshtė konsideruar nga mjekėt si njė “mrekulli mjekėsore”, pasi ai jeton normalisht shtatė vjet pasi lindi me gjysmėn e zemrės, bėri tė ditur “The Sun”.

  Si pasojė e njė keqformimi, djali kishte vetėm njė barkushe tė zemrės dhe doktorėt prisnin qė ai tė jetonte vetėm disa ditė.

  Megjithatė, pas tre operacioneve me rrezikshmėri tė lartė, Hori ėshtė tashmė nė gjendje qė tė vrapojė, ashtu si tė gjithė moshatarėt e tij.

  Nėna e tij, 41-vjeēarja Eileen, deklaroi: “Ėshtė e pabesueshme t’a shohėsh duke luajtur futboll me miqtė e tij, ndėrsa askush nuk priste qė tė jetonte mė shumė se njė javė.

  Pas skanimit tė bėrė pas lindjes, kardiologu deklaroi se ishte keqformimi mė seriozi qė kishte parė ndonjėherė dhe se nuk kishte shanse qė djali ynė tė jetonte pėrtej disa ditėve”.

  Me kalimin e ditėve, nė mėnyrė tė pabesueshme, gjendja nisi tė pėrmirėsohej dhe mjekėt nisin tė planifikonin njė ndėrhyrje qė nuk ishte realizuar kurrė mė parė nė historinė e mjekėsisė.

  Operacioni i parė kur ishte vetėm gjashtė javėsh, u pasua nga dy tė tjerė dhe Sammy ėshtė tani njė djalė si tė gjithė tė tjerėt. “Ai bėn njė jetė normale dhe i pėlqen tė luajė futboll e tė notojė”, deklaroi nėna e tij 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ēfare mrekullie.Lavdi zotit qe e ka shpėtuar.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  si paska shpetuar ...sa gjynah ,kaq i vogel , e pa mundur te zgjasi shum

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  a gjynaf!!! ishalla ben ndonje zevendesim ne te ardhmen, se veshtir e shof jeten e ketij djali!

  Sukses dhe sa me jete te gjate!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mrekulli . kete se kisha degjuar ndonjher

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gota ėshtė gjysmė plot apo gjysmė bosh?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 07:12 PM
 2. Dy fjal zemre...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2012, 10:03 PM
 3. Nė Kinė lindi mėzi gjysmė zebre gjysmė gomar (Video)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 04:11 PM
 4. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2010, 02:24 PM
 5. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
  Nga Kliton nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 03:30 PM