Receta Gatimi

Ia harruan gėrshėrėt nė bark gjatė operacionit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  I Habitur Ia harruan gėrshėrėt nė bark gjatė operacionit  Njė operacion i zakonshėm do tė ishte harruar me kohė – por Vernoika Cruz, 35 vjeēare, mbeti nė agoni pėr tre vjet pasi qė kirurgėt kishin harruar njė palė gėrshėrė nė trupin e saj.
  Mjekėt kishin harruar gėrshėrėt e gjata mbi dhjetė centimetra gjatė njė operacioni pėr t’ia hequr vezoren nė Sao Paolo, Brazil.

  Por mjekėt nuk merrnin seriozisht ankesat e Veronikas se diēka nuk ishte nė rregull derisa ajo mbeti pa ndjenja vite mė vonė ku rėntgeni zbuloi tė vėrtetėn.

  Zėdhėnėsi i kėshillit mjekėsor nė Sao Paulo tha: “Gėrshėrėt kanė shkaktuar dėme nė trupin dhe vezoren tjetėr tė saj, e cila duhet tė hiqet. Ne jemi duke hetuar rastin”.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  kete po qe e kisha degjuar dhe me pare une po kam degjuar edhe kete
  tjetren, njeri do behej operim ne mengjes dhe ne dark ndenji ne spital edhe nje
  njeri i aferm qe ne mengjes te ishte me te, shkojn doktort shpejt ne menjes dhe nuk marin te semurin
  por ate qe skishte gje ai i thoshte qe nuk jam une per operim eshte ai tjetri, ec tha doktori se e ka nga frika
  dhe e operuan kot..

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  E shkreta! Po ai ishte doktor apo rrobaqepes!!! kushedi sa raki do kete pase pir!

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  wow sa gjynah

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kto jan pasoja te atyre diplomave te blera qe permendi dikush te shkollat private & shteterore ! ! !

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Un u sigurova e bera grafin hahaahah

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca beheeeeeeeeeeeeeeeeet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fėmija “edukohet” qė nė bark
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2010, 11:30 AM
 2. Fėmija njėvjeēar bart fėmijė nė bark
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 04:06 PM
 3. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 10:20 PM
 4. I futet briri demit ne bark gjate shfaqjes!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 08:13 PM