Receta Gatimi

Photoshop - Disa teknika per fotot HDR


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Photoshop - Disa teknika per fotot HDR

  Si te kthejme nje foto ne HDR?  Ndiqni videon meposht:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Kete e prisja shum falmeinderit e ke shpjeguar mjaft mir

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shume mir e ke shpjegue

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Faleminderit Renix...Tutorial i vlefshem...

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Pune e bukur Reni ......bravo

  Reni......meqe jemi ketu doja dhe mendimin tend per nje program qe kam gjetur ne net dhe qe e perdor shpesh ne foto.
  Media Dinamic Photo HDR
  A ka te njejtin rezultat me Photoshop-in ne fotot HDR?
  screen_2011-04-13 11.21.40.jpg

  Programi me nje klik e krijon vete nje foto HDR dhe ka dhe shume opsione te tjera

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po Eriko!

  Pak a shume jane te njejtat funksione. Pastaj varet si i trajtojne ngjyrat.

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e benxhefri
  Anėtarėsimi
  Jun 2015
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ju lutem kam fshire disa foto dhe doja ti ktheja prape instalova nje prog por ishte me pagese a di ndonjeri ndonje prog tjeter ju faleminderit

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  EASEUS Data Recovery Wizard Professional 4.3.6

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa nga punimet e mia ne Photoshop
  Nga smocking2 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 01:36 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 06:24 PM
 3. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 05:02 PM
 4. Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 04:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė