Receta Gatimi

Makinat mė tė mira tė vitit 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post Makinat mė tė mira tė vitit 2011

  Viti 2011 do tė jetė njė vit me njė konkurrencė tejet tė fortė pėr tė gjithė industrinė automobilistike.
  Disa kompani kanė prezantuar apo pritet tė prezantojnė sė shpejti modelet e tyre tė reja, duke bėrė qė vėmendja e tė apasionuarve pas makinave tė jetė e pėrqendruar pėr tė parė nė rrugė fjalėt e fundit tė industrisė automobilistike.
  Revista gjermane “AD AC” publikoi sot listėn e dhjetė makinave mė tė mira qė kanė dalė apo do tė dalin nė shitje gjatė vitit aktual.
  Dhjetė makinat mė tė mira tė 2011-s

  1. Mercedes SLK
  2. Ford Focus
  3. Peugeot 508
  4. Audi Q3
  5. Audi RS3
  6. Porsche Cayman R
  7. Aston Martin V8 Vintage S
  8. Ferrari FF
  9. Lamborghini Aventador
  10. Alfa Romeo 4C

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  SLK eshte bish

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotoja e vitit 2011
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2012, 04:28 PM
 2. Top 10 filmat e vitit 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 12:08 PM
 3. 15 aplikacionet mobile mė tė mira tė vitit 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 01:14 PM
 4. Lojėrat mė tė mira tė vitit
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 07:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė