Receta Gatimi

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?  Normalisht, secili prej nesh do te martohej me kenaqesi me nje person te cilin e dashuron dhe eshte i/e sigurt per ate qe ndjen.
  Po nqs ky person do te kishte qene nje here i martuar, dhe ndoshta do te kishte edhe femije, do te ndryshonte mendimin tuaj per te lidhur jeten se bashku?

 2. #2
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  JO, por gjithqka eshte relative, por prap them jo

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  sma merr mendja !

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  pse do marr kafshaten qe len te tjeret un...por...nese ne mest ..esht..ajo...qe..te gjith e kalojn 1 her ne jet ...edhe ndoshta...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Jo .....

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eshte nje thenj popullore kurr mos thuaj kurr ; nese flasim cfar ne deshirojm do thoja kurr kurr por zoti eshte ai se din cdo gje per njeriun dhe ja lem kohes ME MIR

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  shum dakort me erinen ................

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  eshte nje thenj popullore kurr mos thuaj kurr ; nese flasim cfar ne deshirojm do thoja kurr kurr por zoti eshte ai se din cdo gje per njeriun dhe ja lem kohes ME MIR
  po po , sh e drejt kjo shprehje , por smund te perdorim kte per te fshehur mendimin ton
  se i be qe ne cdo tem , te lex kte fjali
  psh dhe te tema e marteses pa lejen e prinderve kurr mos thuaj kurr ...edhe tek temat mbi tradhetin etjj etjj
  duam te dim mendimin e te gjitheve ( ne menyr relaive) se e dim qe asnjeher si dihet se jeta ka kthesa e bla bla si kto.....

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une personalisht, nqs do ekzistonte nje dashuri e forte ne mes, do martohesha, nuk do e kisha e problem...sot njerezit kur dashurohen po martohen edhe me prostituta, jo se keto te fundit nuk duhet te martohen, por gjithsesi kane nje njolle te madhe nga mbrapa per gjithe jeten...fakti qe ka qene nje here e martuar ndoshta do te sherbente si pjekuri me te madhe per te, gjithmone duke patur parasysh rrethanat qe do e kene cuar ne divorcim...

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po po , sh e drejt kjo shprehje , por smund te perdorim kte per te fshehur mendimin ton
  se i be qe ne cdo tem , te lex kte fjali
  psh dhe te tema e marteses pa lejen e prinderve kurr mos thuaj kurr ...edhe tek temat mbi tradhetin etjj etjj
  duam te dim mendimin e te gjitheve ( ne menyr relaive) se e dim qe asnjeher si dihet se jeta ka kthesa e bla bla si kto.....
  Ipo pse kush do deshironte te martohej me nje te te martua dhe te ket femije edhe me hiq por fatin nuk i dihet themi ne kendej, ndodhe se dashuron edhe te martuar nuk e pelqen ket gje ,ne shqiptaret jemi paragjykues me duekt sepse eurpojante nuk e kan ket problem fare, mjafton se don dhe cdo gje eshte mir,po ajo se me acaron me shum jan thashethem :mad]

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Erina jo kendej ndodh , tema eshte me pyetjen " do te matoheshit " ti cfar mendimi jep per veten tende

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Erina jo kendej ndodh , tema eshte me pyetjen " do te matoheshit " ti cfar mendimi jep per veten tende
  pse nuk hiq syzet ti me lart e kam dhen mendimin tim

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  pse nuk hiq syzet ti me lart e kam dhen mendimin tim
  1 nuk jam me syze por nuk e ke then perjigjen tende , sikur e ke ne medyshje kete pun ti hahha e le ne dor te fatit fati je vet ti

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  E pse jo , nuk eshte e thene qe ka qene i/e martuar qe do perfundoje keq dhe kjo histori
  Kur vjen dashuria nuk pyt ēa ka ndodh me pare po te intereson e tanishmja dhe e ardhmja

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  nuk do te kisha paragjykime per te kaluaren e saj!!!

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  1 nuk jam me syze por nuk e ke then perjigjen tende , sikur e ke ne medyshje kete pun ti hahha e le ne dor te fatit fati je vet ti
  hahahha jo majdi nuk mund te them jo apo te betohm kur nuk dihet si vin gjerat,per deshiren tim kurr nuk do pranoj a jo per gje por mbasi un nuk kam qen e martuar pse te marr nje te martuar, ama fatin e njeritu e ka dikush tjeter ne dore ky eshte mendimi im.. ja ta them ni rast un tani ,
  ,nje shoqe e imja eshte martu tani u nda fill! me tha sikur ta dia se do ndahem kurr sdo kisha pranu te lidhem me kete djalin! por ja qe keto gjera nuk mund ti parashikojm ,mund i parashikojm por vetem ne imagjinaten ton.

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Keshtu po tani je plotesisht e qart

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Keshtu po tani je plotesisht e qart 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  joooooooooooooooooooooooooooooooooo gjalle ne bote!

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  varet se pse do te ishte ndare dhe nese do ta doja shume dhe ai do te me bente te lumtur une do te martoheshe prandaj them po.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te harrosh dike...
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-10-2014, 03:23 PM
 2. Si tė ndihmosh dikė me epilepsi !!
  Nga labja nė forum Programe Mjekėsore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 01-02-2014, 02:50 PM
 3. Falendero dike. Faleminderit...
  Nga argjiro nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 12-11-2013, 03:24 PM
 4. Do martoheshit pa lejen e prinderve...?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:22 PM
 5. Di tė bėsh pėr vete dikė
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:02 AM