Receta Gatimi

Pantallona tė gjerė nga vitet shtatėdhjetė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Pantallona tė gjerė nga vitet shtatėdhjetė

  Kthimi i viteve shtatėdhjetė ėshtė njėri ndėr trendėt e popullarizuar tė kėtij sezoni, madje kėtė nuk duhet lėnė anash.

  Pantallonat e gjerė, thuajse edhe sivjet nuk do tė dalin nga moda! Si klasikė e pėrhershme, gjithmonė krijojnė freski nga sezoni nė sezon.

  Janė moderne dhe “in” pantallonat me kėmbė tė gjera, tė cilat sjellin pamje specifike dhe tė posaēme, e cila frymon nė mėnyrė femėrore dhe tė sofistikuar

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  me duket se e kam hap dhe un nje tem si kjo ....gjithsesi...nuk me pelqejn faree

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me duket per xhinse ishet tema atje?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Mė i gjerė se sa i gjatė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 07:49 PM
 2. Eleminoni Celulitin me pantallona te shkurtra
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 09:24 AM
 3. Modė e re - funde mbi pantallona
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2011, 09:32 PM
 4. 5 monitorėt mė tė mirė 20 – 22 inē LCD me ekran tė gjerė
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 09:12 PM
 5. Njė muaj burg se veshi pantallona
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2009, 10:59 PM