Receta Gatimi

Free Music Players - Lista me lexues muzikor falas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Muzikė Free Music Players - Lista me lexues muzikor falas

  Music Player, jane programe te afte te "luajne" muziken digitale ne kompjuterin tone por dhe ne shume lexues digital. Gjendet nje shumelloshjmeri programesh qe ofrojne kete funksion, disa me pages dhe disa falas. Do te japim nje liste vetem per ata falas.  Programet qe paraqesim duhet kane veēori se jane falas, te lehte per tu perdorur dhe te lehte per sistemin. Dhe disa prej tyre jane multipataform (per Windows Linux Mac OS)

  Lista me Free Music Player


  Winamp  Jaangle  MusicBee  Aimp  Foobar  Quuxplayer/  Atunes


  I shtohet listes dhe Windows Media Player si dhe iTunes.


  Maj 2011 - ReniX per Lirenti.com
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 18-05-2011 mė 08:01 PM. Arsyeja: 2005

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Faleminderit ..

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ke perdor ti Majdi?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Me e mira nga te gjitha, dhe qe e kam perdorur me heret eshte Winamp

  tani perdor WMP !

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Winamp Reno ...

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  reno nje pyetje kisha une pse e ke shkruajtur maj 2005

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  reno nje pyetje kisha une pse e ke shkruajtur maj 2005
  haha do e kete bere gabim me siguri,une perdor VLC

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  reno nje pyetje kisha une pse e ke shkruajtur maj 2005
  Haha, ne fakt u nis per Lirenti.com ©2005 - 2011 por kam fshir ate te sakten

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Reni eshte akoma me oren e vjeter

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Haha, ne fakt u nis per Lirenti.com ©2005 - 2011 por kam fshir ate te sakten
  qe nga 2005 eshte forumi Lirenti ?

  Wooow n`fakt e kam pas vizituar edhe me heret, te them.. ne 2008-en forumin, por at`here skam qene antar, vetem vizitor

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  KE qen Spiun Icemano hahha

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ehhh, ikin vitet

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahahha MAJDI jo te them te drejten, ne fillim skam pas DigitAlb, dhe PORTOKALLINE e kisha shum fixim ta shoh:$ por sdija ku me pa komplet show-n se ne YT vetem me sekuenca dhe shikoja tani mos e gjeja emisionin komplet me pa

  op op ReniX po ikin vitet si uji

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  flm reno

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ej miku im lexues...!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 05:49 PM
 2. Free MP3 Grabber - Shkarko Muzike nga Youtube Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 03:42 PM
 3. Odys Genesis, e-lexues dhe tablet
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 03:58 PM
 4. Lexues Mp3 me Turbolinux
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2006, 03:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė