Receta Gatimi

Oovoo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
    Anėtarėsimi
    Aug 2009
    Vendndodhja
    now albania
    Postime
    913
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15

    Oovoo

    pershendetje do te kerkoja ndihme se si te perdor oovoo chat room. nje shoqa ime qe jeton jash shqiperise me ka sugjeruar disa here qe te futem te oovoo chat room, por nuk arrij dot te futem se di ndoshta nuk i bej dot mira ato procedurat qe kerkohen ose kam un ndonje problem. per ket doja te kerkoja ndihme pak te detajuar. me siguri ndonjeri nga forumista do te dije. ndersa kete videon e kam pare disa here. por nuk e kap dot te sakte mynyren e veprimit. faleminderit

  2. #2
    i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
    Anėtarėsimi
    Aug 2009
    Vendndodhja
    now albania
    Postime
    913
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    akoma jam ne pritje te ndonje ndihme .

  3. #3
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Me duket se oovoo eshte i ngjashem me Skype apo jo? A e ke shkarkuar dhe instaluar programin?

    Shkarkoje ketu Oovoo dhe me pas, krijo nje llogari dhe gjej miken tende me emrin qe eshte ne chat

  4. #4
    i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
    Anėtarėsimi
    Aug 2009
    Vendndodhja
    now albania
    Postime
    913
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    reno e kam te shkarkuar programi. kam kam koh qe e perdor oovoo. edhe llogari kam krijuar problemi i vetem qe kam dhe qe nuk e zgjidh dot eshtte se nuk futem dot ne chat toom. me duhet petjetre qe te lidhem ne chat rooum sepse eshte e vetmja mynyre se si mika im te me prezantoj disa njerez qe jan larg. sepse me oovvo ke mundesi qe te ftoshe shum veta ne coferenc call. me kuptove? i bej te gjitha si ne video dhe perseri nuk arrij te futem dot. faleminderit per pergjigjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi