Receta Gatimi

Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 123
 1. #101
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Per auroren se nuk e takoj on sa inattttttttttttttt
  edhe mua shuuuume inattt me vjen qe nuk te gjej on asnjehere moj rrushe....

 2. #102
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Per Erinen kete muaj, e din vete pse !!!

 3. #103
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Vetem une jam online keshtu qe per ata qe nuk jane ne linje

 4. #104
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Per Erinen kete muaj, e din vete pse !!!
  faliminderit shummmmmm landi je shume i kujdesshem

  ps.arjol mirmbrema dhe un jam on tani

 5. #105
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Lirenti.com!

 6. #106
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Lirenti.com!
  o ku je nena Tereze bre!!

  haha! Edhe une t'pershendes ty, veten, antaret e forumit edhe 1 daje n'Amerike!

 7. #107
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ku je o kokrra e kosovarit o buburec

 8. #108
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Ku keni humb mor popull?

  Kudo qe t6e ndodheni ju uroj tja kaloni mire, pushime te mbara.

 9. #109
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ku je o kokrra e kosovarit o buburec
  hahaha! Ee gurbeti njeri

  Faleminderit shume! Te pershendes edhe une ty, te gjithe antaret e forumit dhe te gjithe ata qe me duan dhe i dua

 10. #110
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  16
  Pėrshėndes tė gtjithė antarėt e forumit tė kalojnė pushime sa mė tė kėndėshme.

 11. #111
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Pershendetje te Gjitheve .... ( kush ka ngel )

 12. #112
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  u ktheva edhe une! Kam bere goxha pushime k'saj radhe!

  Ju pershendes te gjitheve!

  Mima edhe ty te pershendes, meqe qenke kthyer edhe ti

 13. #113
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Pershendetje te Gjitheve

 14. #114
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Pershendetje te gjitheve...
  Pas nje periudhe te gjate rikthehem perseri prane jush.
  Kalofshi nje mbremje te kendeshme.

 15. #115
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Nje pershendetje per te gjithe antaret

 16. #116
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Pershendetje per te gjithe
  Uroj te jeni mire

  - - - Updated - - -

  Pershendetje per te gjithe
  Uroj te jeni mire

 17. #117
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  pershendetje te gjithve,uroj te jeni mire,dhe tja kaloni sa me mire

 18. #118
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  pershendetje per te gjithe edhe pse keni humbur fare!

 19. #119
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ju rujt zoti kudo ndodheni.
  ice o kokrra e kosovarit ku je o bal

 20. #120
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ju rujt zoti kudo ndodheni.
  ice o kokrra e kosovarit ku je o bal
  hahaha

  Gjall je ti a

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 12:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 09:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 08:24 AM