Receta Gatimi

Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 123
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Thumbs up Nje pershendetje e vecant shkon per..

  Te gjith ju ēuna e goca.. duke filluar nga Iceman,Renix,Majdi,Bessy,Klinton,Daku,Labja,Ulkina ,Erina,Kuklla,Ditixx‎ e disa te tjer qe nuk me kujtohen emrat (sorry.. :s) shum pak ju njoh (por per aq pak sa ju njoh jeni persona te vecant per mua!) kam shum respekt per ju! You're The Best...!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  faleminderit shum albanianboy veq mu me paske harru pa pershendetje sido qof, te pershendes ty shum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nje pershendetje dhe per ty ABoy

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ore ku ke pas qen me pun me perpara ti

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  15
  Megjithse as une nuk isha ne liste,eshte gjest i bukur kjo pershendetje..Flm

 6. #6
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit, dhe un te pershendes ty dhe gjith te tjeret!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  15
  Nje pershendetje e vecante per te gjithe vajzat e forumit....

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  faleminderit ruthi te pershendes edhe un ty dhe gjith te tjeret...

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  T`pershendes edhe un ty braq, njėshe je !

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Obobo.. ke paskam harruar dy gocat nder me te mrekullueshmet! me falni shum.. nuk me jan kujtuar emrat sinqerisht Por ja qe jam ketu dhe temen kot nuk e bera por e kisha nje qellim.. ja ku vjen dhe kjo pershendetje e vecant per ty Urtesia dhe per ty Ruthi! My Dear Friends! Edhe nje per ju shoqerisht! nuk ka perse te me falenderoni..

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  15
  hahah...Ska gje Alb boy sepse jemi te shkathta vete ne cupat.....te pershendes dhe une ty!..

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  pershendetje dhe per ty albanianboy me mir vone se hiq haha pak shaka..

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje per te gjith cuna dhe goca te keti forumit jeni 1-she fare:

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ruthi Lexo postimin
  hahah...Ska gje Alb boy sepse jemi te shkathta vete ne cupat.....te pershendes dhe une ty!..
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  pershendetje dhe per ty albanianboy me mir vone se hiq haha pak shaka..

  hahahahaha ju flm shumm... sme jeni kujtuar perzotin ju kerkoj ndjes ( kshu qe duhet te me falni se jam cun i mire )
  Me pelqen shoqeria juaj Edhe pse nuk mundem te hyj shpesh her ne forum me e rendesishmja eshte qe e gjej kohen te pakten per tju pershendetur juve qe jeni te mrekullueshem si cunat dhe gocat qe kam njohur deri me tani!

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  flm albano ...dhe un te pershedes ty
  nje pershendetje shkon per MATUREN ME TE MIR NE SHQIPERII ( qe esht klasa ime )

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  15
  pershendetje shkon per te gjithe ju..sidomos per Rrugacin e Vogel qe nuk e kam pare me rrotull...

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  shuuum flm per pershendetjen albanianboy respekte dhe nga ana ime

 18. #18
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje ehe nga ana veriore e Kosoves te cillen e keni harruar ju shoqeria e forumit fare :S

  pak shaka ju prsh tgjithve...

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje pershendetje per ty urtesia se je tani ne forum

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  flm pershendetje dhe per ty erinaa..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 12:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 09:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 08:24 AM