Receta Gatimi

Dashuria


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e arditaos
  Anėtarėsimi
  Mar 2017
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Dashuria

  pershendetje,
  do doja ndihmen tuaj un jam me nje djal qe nje vit, por tani jemi te hidheruar ai ka ndryshuar shumė me hidherohet pa arsye
  qfar te bej me ndihmoni dua ta rikthej ate????

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga arditaos Lexo postimin
  pershendetje,
  do doja ndihmen tuaj un jam me nje djal qe nje vit, por tani jemi te hidheruar ai ka ndryshuar shumė me hidherohet pa arsye
  qfar te bej me ndihmoni dua ta rikthej ate????
  Po blej nje pako ēokollata moj goce dhe te embelsoheni paska!
  (shaka)


 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po blej nje pako ēokollata moj goce dhe te embelsoheni paska!
  (shaka)

  Po ik o ik se na paskeni mėrzitur cucėn. Vetėm njė pyetje ka bėrė dhe nuk ėshtė dukur mė.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  tashme besoj se jane pajtuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Ah kjo dashuria!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 03:20 PM
 3. Dashuria
  Nga florenti1 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 11:12 AM
 4. Dashuria ime...TI..
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 01:11 PM
 5. Kur dashuria na ben keq
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 11:12 PM