Receta Gatimi

Kam nevoje per ty...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer Kam nevoje per ty...  Kam nevoje prane dikujt te jem
  Kam nevoje dikujt "te dua" ti them
  Kam nevoje te ndjej ngrohtesine
  Kam nevoje per dike qe tme tregoje dashurine
  Kam nevoje per stinen e veres
  Kam nevoje te ndjej rrahjet e zemres
  Kam nevoje qe te jem diku
  Kam nevoje qe ti te jesh me mu
  Kam nevoje per nje fjale te arte
  Kam nevoje per nje puthje te zjarrte
  Kam nevoje per ty
  Kam nevoje qe te jemi te dy


  credit:ennyebh.altervista.org

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Bravo "miss you" e bukur kjo...

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Afrohu dhe me ngroh zemren qe per ty po vuan,
  afrohu dhe largo dhimbjet,qe aq gjat me munduan .
  afrohu me afer dhe ne sy me shiko
  afrohu dhe thuaj nje fjal, me thuaj qe me do,
  shikoj syt e mi dhe do te gjesh dashurin
  qendro pran mejet dhe do te fal lumturin.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  te bukura kto ...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  te bukura kto ...
  epo kujt ti thuash? hahahah

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Syrius
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kam nevoje per ty...

  Do vi e derėn do
  hap me ngadalė

  Herėt nė mėngjes pa
  gdhirė.

  Do ulem te koka pa thėnė asnjė fjalė

  Do shoh fytyrėn tėnde tė mire.

  Ti as do ta ndihesh qė do jem pranė

  Do thuash, kur sytė tė ēelėsh

  “Mos jam akoma nė ėndėrr vallė?”
  do qash e do qeshėsh…  Te dua ...Vogelushe.

  Do te te dua sa te kem fryme ne kete jete. Nuk njoh jete tjeter dhe kete qe kam do e jepja per nje moment
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Syrius
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0


  London Beat-...I've been thinking about you...

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Syrius
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0


  Nje ne ujin e embel Dje 15:30

  Nje ne ujin e kripur Mbreme 21:21...


  "Do ta kete per ne varreza" I peshperiti tjetres mbasi ja bleva e teksa dilja nga dera...ndoshta ish fytyra ime...

  "Ua cfare fati" i tha nje tjeter tjetres teksa afrohesha te ulesha tek "Green Park" (Une?)


  Mbas shume cigaresh (Po, e kam rifilluar) e ngritjes ne kembe po vetem, per tu afruar prane ujit te embel ...nuk besoj se i ka thene te njejten gje tjetres.


  ...E nuk besoj se do te pushoje ky veprim ne zemren time, deri sa te mos rrahe me. Kudo qe te me coje jeta , sado diploma te marr, sado i afte te jem per te racionalizuar...

  Jo deri sa ti te me Thuash...jo te shkruash...Po ose jo...

  Urime per nderrimin e prefiksit

  Meh, sigurisht qe thashe qe sdo ta beja kete ritual kete vit perderisa s'degjova asnje peshperime ne dhjetor..

  -------

  Ps: Vite e vite neper net e prap s'di te ve nje foto tamam. Kjo ndodh kur ecen me frymezim, e jo ne menyre konstante.

  Ose kur je i "Paqendrueshem" si'c me ke quajtur ti. Askush s'me njeh me mire nga gjinia femerore , askush s'me njeh me pak
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 26-07-2011 mė 10:29 PM. Arsyeja: imazhi

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  epo kujt ti thuash? hahahah
  hahaha bahet mire bahet

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Syrius Lexo postimin
  Nje ne ujin e embel Dje 15:30

  Nje ne ujin e kripur Mbreme 21:21...


  "Do ta kete per ne varreza" I peshperiti tjetres mbasi ja bleva e teksa dilja nga dera...ndoshta ish fytyra ime...

  "Ua cfare fati" i tha nje tjeter tjetres teksa afrohesha te ulesha tek "Green Park" (Une?)


  Mbas shume cigaresh (Po, e kam rifilluar) e ngritjes ne kembe po vetem, per tu afruar prane ujit te embel ...nuk besoj se i ka thene te njejten gje tjetres.


  ...E nuk besoj se do te pushoje ky veprim ne zemren time, deri sa te mos rrahe me. Kudo qe te me coje jeta , sado diploma te marr, sado i afte te jem per te racionalizuar...

  Jo deri sa ti te me Thuash...jo te shkruash...Po ose jo...

  Urime per nderrimin e prefiksit

  Meh, sigurisht qe thashe qe sdo ta beja kete ritual kete vit perderisa s'degjova asnje peshperime ne dhjetor..

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ps: Vite e vite neper net e prap s'di te ve nje foto tamam. Kjo ndodh kur ecen me frymezim, e jo ne menyre konstante.

  Ose kur je i "Paqendrueshem" si'c me ke quajtur ti. Askush s'me njeh me mire nga gjinia femerore , askush s'me njeh me pak
  e lexova 2 her me shum vemendje
  nje shpirt shum i trazuar
  sa shum po vuan ...me vjen keq !

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  shumm ebukur kjo syrius por edhe shum .... nuk po gjej dot fjalen qe ta pershkruaj ..... tamam sic e tha labja siper shpirt i trazuar

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  S'me gezojne as yjet plot ndricim.
  gezimin do ma siellje vec ti shpirti im,
  per mua s'do kishte asgje rendesi
  vec ty te te kisha prane pergjithnje.....

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga miss you Lexo postimin
  afrohu dhe me ngroh zemren qe per ty po vuan,
  afrohu dhe largo dhimbjet,qe aq gjat me munduan .
  Afrohu me afer dhe ne sy me shiko
  afrohu dhe thuaj nje fjal, me thuaj qe me do,
  shikoj syt e mi dhe do te gjesh dashurin
  qendro pran mejet dhe do te fal lumturin.
  shume e bukur!....

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ...Gati ma ktheve shpinen, besen qe ma dhe e theve,
  tash jom vetem duke kendu ket' kang vetem per neve! 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Zemer Pėr ty!

  Pėr ty i harrova mėngjeset, dhe jetova veē naten tonė tė gjatė e tė pafundme.
  Pėr ty i humba tė gjithė miqtė dhe ėndrrat e mia.
  Veē pėr ty bėra gjithēka, qė nuk duhej.
  Gjithēka qė kurrė nuk do t’a kisha bėrė po tė mos ishe ti.
  Pėr mua askush nuk u kujtua kur ti ike...
  Pėr ne askush nuk pyeti, kur u harruam
  dhe unė kėrkova vetėn nė xhamat e thyer tė kujtesės sime
  te cilen e hodhe nė koshin qė mban nėn skrivaninė tėnde.
  Une tė kerkova tė mė ktheje tė pakten dhimbjen
  qė njė ditė e harrova mes dokumentesh e ditaresh
  ku ti nuk shkrove kurrė pėr mua.
  Ti i’a mbylle deren dashurisė sime tė pėr’lotur qė tė qante tek pragu
  ku qėndronte veē qeni yt i pėrkėdhelur
  Pėr ty, i harrova mėngjeset
  Pa ty, nuk i gjeta as netėt
  Ti dhe unė...
  Qė nuk ishim kurrė dy..! Nga: Epos Blue

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kam nevoj per ty per te qene e lumtur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēdokush ka nevojė pėr pesė miq
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2013, 03:04 PM
 2. Shwarzer: Kam nevojė pėr Arsenalin
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:54 PM
 3. Shpiket taksi qė nuk ka nevojė pėr shofer
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:42 PM
 4. Si te hap filet .cdr - kam nevoje per ndihme
  Nga eugjeni nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 02:52 PM
 5. Obama: S'ka nevojė pėr valutė tė re ndėrkombėtare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2009, 07:19 PM

Etiketat pėr kėtė Temė