Receta Gatimi

Breshka mė e shpejtė nė botė(Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Breshka mė e shpejtė nė botė(Video)

  Ndoshta shpesh keni dėgjuar fjalėn “i ngadaltė si breshka”? Por, pas kėsaj video nuk jemi tė sigurt nėse do ta pėrdorni mė.

  Kjo breshkė me mburojė tė madhe vrapon mė shpejt sesa shumė kafshė tė tjera, transmetojnė mediet kroate.

  Pėr mė shumė shikoni videon e bashkangjitur.


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  po ajo ca ikte ashtu

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  po ajo aty nuk eshte se tregon shpejtesi me teper ajo rreshkiti nga bari i njome... jo se ecen aq shpejt.

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  wowwwwwwwwwwww o.O

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mendova se ishte shaka ajo i futi turbon

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  po ajo aty nuk eshte se tregon shpejtesi me teper ajo rreshkiti nga bari i njome... jo se ecen aq shpejt.
  posiii ore
  po ne uj si rreshkiti ajo

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  NE uji ndezi motorret

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  po ajo aty nuk eshte se tregon shpejtesi me teper ajo rreshkiti nga bari i njome... jo se ecen aq shpejt.
  Edhe une menoj qe ka rreshqit nga bari dhe u duk shpejt, p.sh. nje hap e beri vet dhe dy hapa ka rreshqit dhe u duk si shpejt hahahah

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mendova se ishte shaka ajo i futi turbon
  hahahahahahaha reno, si u duk e kish nje turbo te fort, se kembet e para nuk i preken fare ne toke nga fuqia e turbos hahahhahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. HP Pre 3 – telefoni mė i shpejtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 08:01 PM
 2. Nis puna pėr veturėn mė tė shpejtė nė botė
  Nga gjendar nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2011, 04:03 PM
 3. Kompjuteri mė i shpejtė nė botė, kinez
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 12:24 AM
 4. Kompjuteri mė i shpejtė nė botė – superkompjuter
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2010, 03:06 PM
 5. Teknologji : Nis qarkullimin treni mė i shpejtė nė botė.
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 07:37 PM