Receta Gatimi

Studimi, varėsia nga interneti zvogėlon trurin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Studimi, varėsia nga interneti zvogėlon trurin  Varėsia nga interneti ndryshon trurin e tė rinjve duke vepruar si mbi zonat neutrale tė thella, ashtu edhe tek lėnda gri sipėrfaqėsore, duke e bėrė mė tė vogėl.

  Pėrfundimin e ka nxjerrė njė studim i Universitetit tė Xidian, nė Kinė, vendi ku problemi i varėsisė nga interneti ka arritur pikun (ėshtė prekur 14% e tė rinjve).

  Ekspertėt kanė vėzhguar tek njė grup adoleshentėsh ndryshime strukturale nė disa zona tė ndryshme tė trurit

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Epo he rrini rrini se mir ju ben

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Varėsia nga televizori tė bėn tė dhunshėm !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 09:19 PM
 2. Konsumimi i hekurit zvogėlon lodhjen
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-07-2012, 05:31 PM
 3. Dashuria zvogėlon dhimbjet
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 07:58 PM
 4. Facebook zvogėlon shkronjat
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2010, 10:55 AM
 5. Enzima nga pjepri zvogėlon stresin
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 07:45 PM