Receta Gatimi

200 miljon dollar KESH (foto) :P :P


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  uaaauuuuuu cfare leku dua ca!!!

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e iliri25
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  gjynah qe i kane kapur se ketu tek ne kishin per ti prure

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  Altin, u bera me dhimbje koke tani! Bo bo, gjithe ato para, nuk ke ku i fut!

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"17378
  Altin, u bera me dhimbje koke tani! Bo bo, gjithe ato para, nuk ke ku i fut!
  Po Lakja cfar i ka keto mer Dak

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  Po Lakja kaq para i ka te xhepi i majte i pantallonave!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  pupu sa lek?

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  po dhe ata...si arriten ti kapnin?ti keishte shqiptari kto
  lek sdo kishin dale ne foto....do i kishin mbyll gjithe vrimat e mureve me kto....

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e patok79
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P

  me jepni ca pare dhe mua se kam per te pagujt mutuon.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me mire te kesh miq apo armiq
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 22-10-2014, 01:21 PM
 2. 99 Dollar per nje Tablet Nexus
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 06:49 PM
 3. Shtatzania, si tė mos kesh problem
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 02:21 AM
 4. KESH, energji pa kufizim per festa
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 07:48 PM
 5. Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 03:07 PM