Receta Gatimi

1 Milion dollar qe Jennifer Lopez te kendoj ne dasmen tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  1 Milion dollar qe Jennifer Lopez te kendoj ne dasmen tuaj

  Kėngėtarja dhe aktorja amerikane, Jennifer Lopez, mbėrriti nė Ukrainė pėr tė kėnduar nė njė ceremoni martesore nė familjen e njė prej biznesmenėve mė tė pasur ukrainas, njoftoi e pėrditshmja ''Sevodnja'' nė faqen e saj tė internetit.  ''Jennifer Lopez, 41 vjeēe, mbėrriti me njė ēarter nė qytetin Simferopol, qendra admministrative e gadishullit turistik ukrainas Krime'', konfirmoi e pėrditshmja duke cituar burime aeroportuale.

  ''Ajo do tė kėndojė pėrgjatė njė ore e gjysmė nė njė vilė private nė Partenit, nė afėrsi tė Jaltės, nė Detin e Zi'', sipas tė pėrditshmes.
  ''Kėngėtarja do tė marrė mė shumė se njė milionė dollarė (706 000 euro) pėr pjesėmarrjen e saj nė kėtė ceremoni'', theksoi gazeta, shifrat e sė cilės korrespondojnė me ato tė sė pėrditshmes britanike ''The Sun''.  Sipas tė pėrditshmes ''Sevodnja'' mendohet tė bėhet fjalė pėr martesėn e vajzės sė Sergei Tarutas, pronar i grupit ''UID''.
  Taruta zė vendim e nėntė mes personave mė tė pasur nė Ukrainė me tė ardhura qė arrijnė deri nė 2,1 miliardė dollarė (1,5 miliardė euro), sipas klasifikimit tė publikuar kėtė vit nga editoriali i revistės amerikane ''Forbes''. Jennifer Lopez dhe bashkėshorti i saj i tretė, kėngėtari Marc Anthony njoftuan mė 15 korrik nė revistėn ''People'' divorcin e tyre pas shtatė vitesh martesė.

  Burimi-Ballkanweb

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  O ia hangert dreqi mendt njerėzit ka vdesin nga uria e keta shkojn e marrin per te kenduar nje kėngėtare 1 milion dollareshe.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Me 1 milion dollar martohesha 100 her un

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jennifer Lopez Koncert ne Bologna
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 08:30 PM
 2. Fustanet e Jennifer Lopez
  Nga PinkPrincess nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 01:24 AM
 3. Jennifer Lopez ne publik pas shtatzanis
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2008, 07:28 PM

Etiketat pėr kėtė Temė