Receta Gatimi

41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe  Njė nėnė britanike ka bėrė tatuazhe nė tė gjithė trupin, nga koka deri tek kėmbėt, pas divorcit tė saj.

  Jacqui Moore, 41-vjeēare, ka kaluar tetė vitet e fundit tė jetės sė saj, qė nga koha kur ėshtė divorcuar, duke u “vizatuar” pikėrisht nga i dashuri i saj i ri, Andreas Moore.

  “Kur u divorcova, shkova tė bėja njė tatuazh qė do tė simbolizonte lirinė time. Aty takova Andreas dhe nisi njė dashuri e re. Qė nga ajo kohė, ai mė ka mbushur trupin me tatuazhe” ka thėnė Jacqui.

  “Shumė njerėz mė trajtojnė ndryshe, madje ka edhe nga ata qė mė thonė se dukem e neveritshme. Por, unė jam krenare pėr trupin tim sepse e shikoj si njė vepėr arti” thekson nėna e dy fėmijėve


  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  SI mutant duke ata

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto Tatuazhe VIP
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 02-05-2011, 01:14 PM
 2. Trupa te vizatuar dhe me tatuazhe
  Nga kuklla nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-10-2008, 09:40 AM
 3. Tatuazhe Henna
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 04:54 PM
 4. :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-01-2007, 05:43 PM