Receta Gatimi

Trageti goditi shkėmbin pasi kapiteni u bllokua nė WC


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Trageti goditi shkėmbin pasi kapiteni u bllokua nė WC


  Njė traget finlandez me 54 udhėtarė goditi njė shkėmb nė afėrsi tė bregut, pasi kapiteni i anijes ishte bllokuar nė WC, njoftoi roja bregdetare e Finlandės.

  Njė anėtar i ekuipazhit arriti ta ngadalėsojė shpejtėsinė e kėtij tragetit turistik, por ai prapė se prapė goditi shkėmbin nė afėrsi tė bregut tė Helsinkit. Kapiteni i feribotit ishte bllokuar nė WC pėr shkak tė dorezės sė prishur dhe po thėrriste pėr ndihmė, njoftoi roja bregdetare.

  Disa udhėtarė pėsuan lėndime tė lehta, ndėrsa disa dritare u thyen nė kėtė incident. Roja bregdetare ėshtė duke hetuar nėse sjelljet e kapitenit paraqesin vepėr penale pėr shkaktimin e rrezikut tė personave tė tjerė, njoftoi Reuters.

  “Kapiteni ishte bllokuar nė WC. Kur njė anėtar i ekuipazhit arriti ta hapė derėn, ishte tepėr vonė”, tha shefi i hetimeve Jan Sande

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  paj tash ska pas faj as ai i shkreti se e ka kap zori

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  :
  “Kapiteni ishte bllokuar nė WC. Kur njė anėtar i ekuipazhit arriti ta hapė derėn, ishte tepėr vonė”, tha shefi i hetimeve Jan Sande

  e ishkreti sa ne hall pasak qen

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mire qe spaska pat te lenduar perveē "banjos"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pasi tė keni instaluar Windows-in
  Nga gjendar nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-05-2014, 07:47 AM
 2. Si te gjej fotot pasi kam formatuar Pc-en?
  Nga Sulejman nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-02-2013, 07:26 PM
 3. U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 12:03 PM
 4. Kėpuca turke qė goditi Bushin, rekord shitjesh
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 11:27 AM
 5. Kush duhet te jete kapiteni i kombetares ?
  Nga Negativ nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 02:08 PM