Receta Gatimi

Prekja eshte sheruese


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21

  Zemer Prekja eshte sheruese  Jo vetem qė shėron zemrat tona dhe na jep gėzimin jetėsor, si duket ajo e shėron madje edhe kokėdhimbjen.
  Domethėnė, nėse ju dhemb koka, nė vend qė tė pėrdorni tabletėn, merreni pėr dore tė dashurėn apo tė dashurin tuaj. Shkencėtarėt nga Universiteti i Kalifornisė kanė gjetur 25 vullnetarė, tė cilėt gjatė gjysmės sė vitit tė fundit ishin nė lidhje tė lumtur.
  Ėshtė treguar se partnerėt kanė qenė analgjetiku i mirė pėr njėri-tjetrin - vetėm shikimi i fotografisė sė personit tė dashur ka zvogėluar reaksionin fizik nė kokėdhimbje ndėrsa nė mėnyrė tė shkėlqyeshme ka ndihmuar edhe mbajtja pėr dore.
  Marrėdhėniet shoqėrore pėr njerėzit janė shumė tė rėndėsishme, theksojnė shkencėtarėt. Kėshtu, gratė nė lindtore vėrtet do tė kishin dobi nga mbajtja e tė dashurit pėr dore, ndėrsa me kėtė sqarohet edhe “shėrueshmėria’ e puthjes sė nėnės nė vendin me dhimbje, e cila shpesh e qetėson reaksionin e fėmijės ndaj dhimbjes.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa mir kur nuk te nevoiten medikamente shendetsore, ato jan helem po kjo????

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eshte e mire per ata qe jane ne qift ndersa per ata qe jane beqar si do ja bejne hallin hehe nje keshillle e mire pa barna te sherohen te gjitha plaget e njerit

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  them se eshte e ver8

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Logo e Microsoft nuk eshte e re! Ajo eshte e vitit 1995
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:42 PM
 2. Si tė aktivizojme windowsin mbasi eshte zbuluar qe eshte kopje
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 12:40 PM
 3. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
  Nga labja nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:41 PM
 4. gojedhena per bime sheruese
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-09-2008, 06:33 AM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2007, 11:45 PM