Receta Gatimi

Cheryl Cole objektiv i Al-Kaedas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22

  Cheryl Cole objektiv i Al-Kaedas  Cheryl Cole do tė ketė vetėm veten pėr tė fajėsuar, nėse ajo do tė vritet nga Al-Kaeda, ka paralajmėruar Anjem Choudary. Kleriku tha se ish gjyqtarja e X Factor ėshtė njė objektiv, pasi ajo vizitoi trupat britanike nė Afganistan javėn e kaluar dhe paguar haraē pėr punėn e tyre.

  I pyetur se ēfarė ai do tė mendoj nėse qoftė kėngėtarja bėhet viktimė terrorit, ai tha: "Unė do tė them diēka, ajo ia bėri vetes".

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Ca thua labe gjynah te virtet ajo , Ai qe e vret nuk do jet burr

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  gjynah vertet....gjith ata armiq , te kjo e shkreta e gjeten te hakmerren
  ishalla esht thj kercenim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili Objektiv eshte Ideal per te shkrepur Fotografi ne Dasma
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2012, 11:49 AM
 2. Cheryl gjen veten prostitutė nė internet
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 09:15 PM
 3. Bieber: Dua tė dashur si Cheryl Cole
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:35 PM