Receta Gatimi

iPhone 4S me 11 nėntor vjen edhe nė Shqipėri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Talking iPhone 4S me 11 nėntor vjen edhe nė Shqipėri


  Me 11 nėntor versioni i fundit tė zgjuar iPhone 4S do tė jetė nė shitje dhe nė Shqipėri (tė paktėn nė mėnyrė zyrtare). Apple nė muajin nėntor do tė bėjė tė mundur shitjen e iPhone 4S nė shumė vend tė Evropės, Azisė dhe Amerikės Qendrore.

  Deri nė fund tė kėtij viti Apple thotė se iPhone 4S do tė ofrohet nė mė shumė se 70 vende.

  Telefoni iPhone 4S u hodh nė treg pėr herė tė parė me 4 tetor, njė ditė para vdekjes sė bashkėthemeluesit tė Apple Steve Jobs.

  Nė tre ditėt e para, Apple ka shitur mė shumė se 4 milion modele tė iPhone 4S.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Sa mir po per sa i perket Cmimit nuk thuhet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ktu ne Austri eshte 629 Euro (pa kontrate) !

  Ndersa atje nuk e di ... them qe mund te jete me lire (por jo shume!)

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  ehh!! per italin!

  779,00 € versioni iPhone 32GB
  659,00 € versioni me 16GB

  Sa do te kushtoj ne Shqiperi iPhone?

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nga AMC

  ēmimi i iPhone 4S 16 GB - 85 500 lekė - Pa kontrat!

  Ndersa ato me kontrat fillojn ne mos gaboj nga 25 mij lek ne muaj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Office per iOS & Android vjen ne Nentor
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 06:16 PM
 2. iPhone 5 vjen ne Qershor ?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-04-2012, 09:24 PM
 3. iPhone 4 edhe nė Shqipėri, pėrmes Eagle Mobile
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-12-2010, 10:26 PM
 4. Shqipėri: Zgjedhjet e pjesshme, mė 15 nėntor
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-10-2009, 05:46 PM
 5. Vjen nga Spanja ne Shqiperi, 2217 km me biēiklete
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-08-2009, 01:15 AM