Receta Gatimi

Klientėt "sulmojnė" Qendrėn Tregtare nė Tiranė (VIDEO)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  K.O Klientėt "sulmojnė" Qendrėn Tregtare nė Tiranė (VIDEO)

  Njė grumbull njerėzisht qė vėrsulen drejt frigoriferėve, lavatriēeve, televizorėve dhe pajisjeve eletroshtėpiake, janė imazhet qė vijnė nga Qendra Tregtare e sapo hapur “Tirana East Gate”.

  Personeli i dyqanit mundohet tė pengojė turmėn, por ėshtė e pamundur.

  Mes thirrjeve tė shumta "nuk janė falas", me dhjetėra qytetarė nga Tirana "rrėmbejnė" atė ēfarė kanė pėrpara, nė pėrgjigje edhe tė ofertave.

  Ata qė nuk e dinė se pėr ēka bėhet fjalė, me shumė mundėsi do tė mendonin se bėhet fjalė pėr ndonjė sulm tė organizuar.

  Njė lėvizje e zgjuar marketingu, njė sjellje e etur e blerėsve kundrejt ofertave tė fundvitit, apo diēka tjetėr ... ?!


  Shikoni videon dhe gjykojeni vetė ...

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Keto jane mashtrusa mer,si e si me mashtru miletin,eshte per te ardhur me te vertet keq qe shqiptaret trajtohen ne kete menyre,nuk e di,por kam ngelur i habitur kur kam shkuar tek kjo qender,ku njerezit u trajtonin si kafshe,duke i premtuar ulje cmimesh,dhe duke i mbajtur per ore te tera mbrapa nje grile dhe pastaj duke i leshura si qente,,ato qe kane dale ashtu kane qene super te acaruar,sepse ne gjendje normale nuk vepron njeri ashtu.Perpara se te hapesh dicka dhe te besh nje oferte,duhet te mendosh si ta administrosh te gjithen,ose mos e bej oferten fare dhe mos e hap fare dyqanin po e quaj,ato kishin gjithsej 20 ose me pak TV ne oferta,kurse te tjerat ishin me cmime normale,ose te shtrejta,une jam nje klient i rregullt i Neptunit,dhe cdo gje elektronike atje e blej,por me kete qe bene tek kjo qendra e re,e bastarduan fare.

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ndaj te njejtin mendim me Kliton......keto pamje jane skandaloze.
  Me ka rene rasti qe ti shikoj edhe ne Athine para 5 vjetesh keto pamje ne nje firme te njejte me Neptun, Saturn dhe Elektroword por jo si keto pamje qe shikoj ketu.Firmat e medha per arsye reklame i realizojne edhe vete keto.
  Per kuriozitet shkova edhe une ta vizitoj TEG-un ......nje rremuje totale,njerez pa piken e kultures e te seriozitetit qe bertisni sikur te ishin ne maje te malit.Vec ti shikoje me lavatrice apo TV ne kuriz.Personeli deri diku mu duk ne lartesine e duhur.
  Cmimet disa asortimente qe jane ne oferte keto ditet e para jane mire po te shikojme pas 1 ose 2 muajesh ku do shkojne.
  JUMBO po ta krahasosh me greqine eshte 15-30% me e shtrenjte.
  Rrobat cmime te larta po te mendosh se ke te besh me mall turk apo kinez
  Dmth ne pergjithesi mendimi im eshte se nuk eshte ajo qe reklamohet.

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  tani , un se marr vesh
  kto firma ca fitimi kan , kur njerzit marrin , dhe ikin pa paguar !!!....

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  tani , un se marr vesh
  kto firma ca fitimi kan , kur njerzit marrin , dhe ikin pa paguar !!!....
  Kush tha qe nuk kan paguar , ata qe vrapojn nuk i marin se jan falas po se jan ne oferte

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Qenka liruar fareeee!!! wee, po pse e ha njeri kete hahaha!

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Keto jane mashtrusa mer,si e si me mashtru miletin,eshte per te ardhur me te vertet keq qe shqiptaret trajtohen ne kete menyre,nuk e di,por kam ngelur i habitur kur kam shkuar tek kjo qender,ku njerezit u trajtonin si kafshe,duke i premtuar ulje cmimesh,dhe duke i mbajtur per ore te tera mbrapa nje grile dhe pastaj duke i leshura si qente,,ato qe kane dale ashtu kane qene super te acaruar,sepse ne gjendje normale nuk vepron njeri ashtu.Perpara se te hapesh dicka dhe te besh nje oferte,duhet te mendosh si ta administrosh te gjithen,ose mos e bej oferten fare dhe mos e hap fare dyqanin po e quaj,ato kishin gjithsej 20 ose me pak TV ne oferta,kurse te tjerat ishin me cmime normale,ose te shtrejta,une jam nje klient i rregullt i Neptunit,dhe cdo gje elektronike atje e blej,por me kete qe bene tek kjo qendra e re,e bastarduan fare.
  ....

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  HAhahaha Hajt se u hap dengu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter ka prezantuar "Vine" nje video-app gjenial per iPhone
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:11 PM
 2. "Raspberry Pi" - Mini-Kompjuter per vetem 35 Euro (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2012, 09:03 PM
 3. Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2010, 12:04 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM