Receta Gatimi

Language Learning on line !!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Ide Language Learning on line !!!!

  Cfar adresash dini qe mundemi te mesojme gjuhe te huaja on line ?
  Nje nga adresat me te mira eshte http://www.livemocha.com/
  eshte http://www.livemocha.com/
  Dini adresa te tjera ?
  Besoj se do te jete shume mire te mbledhim ketu adresa per te mesuar gjuhe te huaja

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gjithashtu mund te shfletoni dhe artikullin Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  shume interesante te dyja adresat...faleminderit

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8 Language Packs
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-09-2012, 04:51 PM
 2. Rosetta Stone Language Learning Success 3.4.7
  Nga Erdi nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 10:50 PM
 3. Learn Albanian Language / Mesoni Shqip online.
  Nga Llokumi_NY nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 04:29 PM
 4. Learn Albanian language / Mesoni Shqip
  Nga Llokumi_NY nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2007, 11:19 AM