Receta Gatimi

Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!

  Keni pasur njė grindje epike, dhe prapė partneri yt sillet si pėrherė: sheh televizor, kėndon nė dush ... Si ka mundėsi tė jetė kaq indiferent? Mos vuan gjė nga njė humbje kujtese e menjėhershme?

  Ka dy mundėsi: ose pėr atė nuk ka ndodhur asgjė e rėndė, ose ėshtė me tė vėrtetė i zemėruar dhe po tė pėrjashton, saktėson William Luly.

  Si ta kuptosh? Shiko shenjat e tij. Tė shtrėngon lehtė nė mes kur tė kalon afėr dhe net pėr ditėn? Atėherė i ka kaluar. Po nėse ruan distancė, ndoshta po kalon njė fazė inati sepse mendon se fajin e ke ti. Mbajtja e njė pamjeje tė qetė mund tė jetė mėnyra e tij pasive-agresive pėr tė pėrballur krizat, paralajmėron psikologu.

  Flamuj tė tjerė tė kuq: zhytet nė programet televizive pa folur fare, pėrgjigjet me po ose jo ose tregohet i ftohtė. Nė kėtė situatė, pėrpiqu tė flasėsh pėr grindjen tuaj rastėsisht, ndoshta kur jeni duke parė televizor, kėshtu mund ta zgjidhni ēėshtjen.

  Nuk ka asgjė tė gabuar qė tė bėsh paqe nė krevat, pasi tė jeni sqaruar, por mos e pėrdorni seksin si njė ankerplast qė mbulon plagėn. "Ai mund tė synojė te erosi pėr tė krijuar njė sens iluziv intimiteti", shpjegon psikologu William Luly

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  nuk ka dashuri pa xhelozi e pa grindje

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  pa pas grindje esht e pamundur ne dashuri

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk ka dashuri pa xhelozi e pa grindje
  esht shum e vertet !
  pa pasur grindje , e pa vujatur , nuk ke se si e njeh dhe nuk ke se si ja kupton rendesin personit qe ti do

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po jo aq her se e bere balt fare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēiftet grinden 312 herė nė vit
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2018, 11:26 AM
 2. Gruaja i jep gji viēit katėr herė nė ditė
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 11:12 PM
 3. Aston One-77 pėr herė tė parė nė publik
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-05-2010, 07:21 PM
 4. USB 3.0 do tė ketė shpejtėsi 10 herė mė te madhe se USB 2.0
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2009, 09:32 PM
 5. Meksikani mesatar shan 20 herė nė ditė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 01:50 PM