Receta Gatimi

Pseee?? Foto e avatarit ne forum?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  K.O Pseee?? Foto e avatarit ne forum?

  qka u bo be pe ndrroj foton e profilit spo ma qet kur po postoj qe as tasht se kom pfff

  kallxom dikush qysh me bo mu dok please se nerva :A

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  qetsohu ... take it easy

  lexoje ne profil ta kam shkrujatur si ta nderrosh foton (AVATAR)

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  shko tek paneli i antarit...ne te majt ke nje menu
  aty do shkosh jo tek NDERRO FOTON E PROFILIT ...por MASKEN

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  okej e lexova thanks

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 04:37 PM
 2. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:09 PM
 3. +1 ne forum
  Nga genocid nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 06:28 AM
 4. Si tė postojmė njė foto nė forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 07:04 PM
 5. Nje me shume ne forum.
  Nga chgrp9557 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 11:01 PM