Receta Gatimi

1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Sondazh 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet

  Nje e treta e popullsise boterore futet ne Internet dhe 45% e perdorueseve ka me pak se 25 vjeē!  Zhvillimi i rrjetit nuk ka te ndaluar! Ky studim i bere nga Itu ku jane analizuar miliarda te dhenash! Nje fakt tjeter eshte perdorimi i telefonave celular per te lundruar ne Internet, e cila arrin 5,9 miliard ne nje pupullim me 7.

  Po ju, Cilet mjete perdorni me shume per te lundruar ne Internet?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  kuptohet ! Bota po ecen perpara, dhe gjithashku shkenca, tani INTERNETI eshte dicka e domosdoshme ! E sidomos Facebook-u

  Un per te lundruar ne internet perdor Mozilla Firefox si shfletues, Windows Live Messenger, Skype & Facebook si programe per te komunikuar me shoqerine, familjen etj ... dhe per te mar filma uTorrent dhe IDM

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mjeti, telefon, kompjuter apo tablet?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  harrova; Kompjuter, Laptop & Telefon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10% e popullsisė botėrore janė obezė
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-02-2014, 07:59 PM
 2. Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 11:59 PM
 3. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 10:54 AM
 4. Shqipėri: Gripi, do vaksinohet 1/3 e popullsisė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:59 PM
 5. I futet briri demit ne bark gjate shfaqjes!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 08:13 PM

Etiketat pėr kėtė Temė