Receta Gatimi

2 vjet burg Ilir Metės per korrupsion


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  I Habitur 2 vjet burg Ilir Metės per korrupsion

  Ka mbetur edhe njė seancė e fundit pėr tė mbyllur procesin gjyqėsor ndaj zyrtarit mė tė lartė tė qeverisė, qė ka shkuar deri tani nė bankėn e tė akuzuarve.

  Pas 20 seancash gjyqėsore, prokurori paraqiti pretencėn duke kėrkuar shpalljen fajtor tė Ilir Metės, ndėrsa Kolegji Penal pėr shkak te kompleksitetit tė ēeshtjes deklaroi daten 16 janar, si ditėn kur do tė shpallė vendimin.

  Prokuroria ne konkluzionet e saj perfundimtare kerkoi te deklarohet fajtor i pandehuri i saj Ilir Meta, per akuzen e korrupsionit aktiv te funskionareve te larte shteterore dhe te denohet, sipas prokurorit Bujar Sheshi, me dy vjet burgim dhe nje milion leke gjobe.  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  shpresojme qe te vihet nje here ne vend drejtesia...

 3. #3
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Car Dy Vjet thone keto re

  Keto Dun Kalb ne burg

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Po lere me mir te lir, ca i jep kot 2 vjet burg, per te then qe ja e denova!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nuk do te kishte Shqiptari pa korrupsion jo ..

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ama te vihet ne vend drejtesia eeeeeeeeee

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e arjolim
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk do te kishte Shqiptari pa korrupsion jo ..
  Sala eshte,

  Ohh toksha zemren o Sal se na le pa dhall. Djathi u mbarua edhe qumshti u skremua.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Ore burg nuk ben ky,por do ishte mire ta denonin me me nja 100000 euro gjob,qe ti paguente me keste per gjithe jeten ,se burgun se ben ky jo,se per ta meritu e meriton.

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ore burg nuk ben ky,por do ishte mire ta denonin me me nja 100000 euro gjob,qe ti paguente me keste per gjithe jeten ,se burgun se ben ky jo,se per ta meritu e meriton.
  Kiliton ke harru ndonje zero se 100 mije si ka problem fare Iliri.
  edhe une mendoj se nuk ka per te bere burg , thjesht do denohet me ndonje shume simbolike.

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjykata: Ilir Meta, i pafajshėm!
  Me njė vendim qė pėrmbante vetėm tre paragrafė tė shkurtėr, Gjykata e Lartė i dha pafajėsinė Ilir Metės, duke zbuluar ndoshta atė cka pritej, por lėnė pa zbardhur vetėm argumentimin e tij. /top-channel.tv

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po normal qe do dilte i pafajshem, pse kishit ndonje dyshim ju...

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahaha jam plotesisht dakord me ty smocking.Per shkak te mos patjes drejtėsi bėhen gjithe kto rremuja ne vendin tonė.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  U dinte ky muhabet,por budalla ai Prifti,te priste pak sa te binte ilir meta nga Pozita dhe pastaj te qiste videot.

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e junksound
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Katasrof esht duke u be ne trojet shqiptare.....

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ej, si vajti puna e ketyre dyve? Doli ajo video qe kishte Meta?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dy vjet burg per shkak te nje shkarkimi ilegal
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:03 PM
 2. 13 vjet burg gabimisht!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 02:27 PM
 3. Pėrdhunoi gruan, 6 vjet burg aktorit
  Nga kuklla nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 08:40 AM
 4. 26 vjet burg pėr dėrgim tė spam-it
  Nga Lirimi-Crack nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 09:21 PM
 5. Vrau burrin, dėnohet me 11 vjet burg
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2008, 09:41 AM

Etiketat pėr kėtė Temė