Receta Gatimi

Kerkohen Talente te Reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Kerkohen Talente te Reja

  Pėrshėndetje!

  Nuk jemi Albanian's Got Talent, por diēka e ngjashme qė ka te bėjė mė forumin/portalin!



  Kanė kaluar disa vite qė kur kemi nisur kėtė projekt (Lirenti.com) dhe po mendojme te zgjerojme akoma mė shume aktivitetin dhe integrimin e anėtarėve! Jemi duke zgjeruar hapėsirėn e lajmeve, do tė futen rregullisht lojra dhe quize, do tė postohen programet mė tė mira pėr kompjuter , do tė shkruhen guida udhezimi si tė pėrdorni kompjuterin me efikasitet dhe programe tė ndryshme, do tė futem qindra lojra arcade me rregjistrim pikesh. Etj etj etj...


  Pėr kėtė arsye jemi duke kėrkuar "talente tė reja", pjesėtar tė rinjė pėr tju bashkuar skuadrės tonė!


  Nesė mendoni se keni sadopak kohė dhe pasion qė ti kushtoni kėtij projekti, plotėso dhe dėrgo formularin qė kemi bashkangjur tek ky postim.


  Ju faleminderit paraprakisht!
  Stafi i Lirenti.com
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po sygjerimet i pranoni
  psh al cappone

 3. #3
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une e dregova tek posta @lirenti.com....
  Shpresoj te me pelqeni )


  Shume faleminderit Lirenti.com

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Talente e mahnitshme
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 11:18 PM
 2. Shqiperia ka talente
  Nga argent nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 11:13 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:35 AM
 4. Video Sportive - Talente
  Nga ReniX nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-02-2008, 01:24 PM

Etiketat pėr kėtė Temė