Receta Gatimi

Kujdestaria e fėmijės. Babai gay kundėr nėnės lesbike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Kujdestaria e fėmijės. Babai gay kundėr nėnės lesbike

  Kjo ėshtė vėrtet njė betejė shumė moderne pėr kujdestarinė e fėmijėve.

  Njė homoseksual qė ka dhuruar spermė pėr ish- gruan e tij lesbike, po kėrkon qė tė ketė tė drejtė tė ketė kontakte me tė birin dy-vjeēar gjatė natės dhe nė pushime.

  Kurse ajo dhe partnerja e saj po luftojnė kundėr kėrkesave tė tij, duke thėnė se ai ka tradhtuar njė pakt qė ka bėrė pėrpara se tė ngjizej. Sipas paktit, babai do kishte vetėm tė drejta prindėrore tė kufizuara.

  Emrat e tre prindėrve, qė janė profesionistė tė mirėpaguar nė Londėr- nuk mund tė bėhen tė ditur pėr tė ruajtur identitetin e fėmijės.

  Babai, qė ka marrė pjesė nė lindjen e tij, thotė se ai nuk ėshtė vetėm donator sperme, por mė shumė. Ai kėrkon tė luajė njė rol tė plotė prindėror.

  Kurse nėna thotė se marrėveshja ka qenė shumė e qartė

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahhhhhhhaaaa e fort

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  osa me" fat" ai femiu me 3 prinder

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 2. Llogaria e fėmijės me nėnėn e tij.
  Nga Erdi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 07:19 PM
 3. Sjellja e Femijes
  Nga mentor1993 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 09:20 PM
 4. Puthja e nėnės, efektive kundėr infeksionit
  Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 12:23 AM
 5. Levizje te femijes ne barkun e nenes (video)
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 02:03 PM