Receta Gatimi

Adverse Reactions to Food- Food Allergy


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Post Adverse Reactions to Food- Food Allergy

  Food Alergy.jpg

  Linku:
  Kodi:
  http://www.scribd.com/drDugi/d/81090328-Adverse-Reactions-to-Food

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Faleminderit, pse nuk e keni shkruajt ne Shqip!

 3. #3
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Faleminderit, pse nuk e keni shkruajt ne Shqip!
  Per arsye qe ku kerkohet ne google, te jete me e lete qe kerkusi te vie ne kete forum. Nese shkruhet ne shqip eshte me e veshtir pasi te gjithe ne i kerkoj ne gjuhen angleze, po nese ju doni mund ti shkruj edhe ne shqip nuk ka problem.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Funny kids food
  Nga Erinaa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 04:59 PM