Receta Gatimi

Neser Shen Valentini!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21

  Neser Shen Valentini!

  Cfare dhurate keni menduar per njeriun e zemres?...

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  ,pfffff

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Gjithshka e imja,
  tė kėrkon
  ty.
  Eja
  i tėri...
  Tė dua tani!
  Mos harro ironitė,
  konjakun,
  streset,
  i dua tani!
  Dhimbjen,
  gazin,
  jetėn,
  vdekjen,
  sillmi kėtu
  se,
  do t’i pi.
  Pastaj,
  nė gjoksin
  tėnd
  do futem,
  e,
  s’do tė dal mė…
  Kurrsesi!!!....


  E enderove ate ēast
  Kur njerzit do te na linin nje moment, vetem?
  Qe t’i thoshim njeri tjetrit diēka me shume
  Qe ti te ishe Ti dhe une te isha Une?
  Ja tek erdhi..
  Ti s’the asgje
  Asgje s’thashe dot as une.
  Akrepi vraponte ne fushen e ores
  ne si kujtim na mbeti
  vetem nje shtrengim i lehte i dores..

  Kėrkova tė te flasMe fjalė tė pathėna
  Dashuria ime.
  S’gjeta dot!
  Kėrkova metaforat mė tė pathėna
  Dashuria ime.
  I kishin thėnė.
  Si eremit u mbylla vetvetes
  Me kokėn e varur thellė nė gjoks.
  Dėgjova rrahjet e zemrės sime.

  Rrihte pėr ty i dashuri im.
  Pėr zemrėn tėnde
  Dhe tė askujt.
  Dashuria ime!

  Poezi nga njerez te medhenje!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  une kam menduar qe ose lere fare..

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  a festohet shen valentini. kur nuk je i dashuruar ? por thjeshte ke nje lidhje?

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ,pfffff

  Mire te gjeti

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Shen valentin ka perdit po te kesh nja dy tri gjera

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shen Valentini-sa shume stres dhe dhurata
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 11:50 PM
 2. Ēfarė ėshtė per ju Shėn Valentini???
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 10:45 PM
 3. Shen Valentini, dashuri ne kohen e krizes
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 02:16 PM
 4. Si lindi Shen Valentini?
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-09-2007, 11:38 PM