Receta Gatimi

Vetėvrasje nė emėr tė dashurisė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Vetėvrasje nė emėr tė dashurisė

  Ata tė dy mund tė quhen Romeo dhe Julieta e kohėve moderne, por me fatin tragjik.

  Dy tė rinj nga Bangladeshi, vajza 16-vjeēare dhe tė dashurit tė saj 17-vjeēar, kryen vetėvrasje pasi vajza ishte e detyruar tė martohej me njė burrė tjetėr.

  Policia e Bangladeshit njoftoi se trupat e pajetė tė Mitu Molla dhe Soud Sheikh janė gjetur pasi ēifti kėrceu nga njė lartėsi disa metra e lartė nė Goalganj.

  Ata u gjetėn nga policia me duar tė lidhura me njė shall . Komandanti i policisė Sarojit Bivas tha se tė rinjtė ishin nga dy fshatra tė ndryshėm dhe prej kohėsh jetonin dashurinė e tyre tė pastėr dhe tė fshehtė.

  Familja e Mitus para dy muajsh e dėrgoi vajzėn nė njė qytet larg 200 kilometra, pasi mėsoi pėr lidhjen e saj tė dashurisė me Soudin dhe e martoi me njė burrė dyfish mė tė vjetėr se ajo.

  Por, miku i saj i zemrės dhe as Mitu nuk e pranuan fatin qė familjarėt 16-vjecares kishin shkruar pėr tė bijėn duke i dhėnė fund jetės pėr tė jeetuar dashurinė e tyre nė parajsė.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  oj dashni e mjera ohh mori dashni ...

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  O zot tragjik rasti i Romeos dhe Zhulietes,por me tragjik eshte fakti qe na infektuan dhe ne te shoqerise moderne,c'do dite e me shume vetvrasje ne emer te dashurise,na lane nje trashegimi te hidhur,fatkeqesi e madhe,sa raste te tilla ka,te pa funda,i thone nje fjale TI VDES PER MUA,UNE VDES PER TY,PO KUJT I BEHET VONE.PO VDIQEM NE TE DY....Ehhhhhhh

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Car Budallejsh kto po pse e vrasin veten me mire te shkojne te vrasin ate burrin qe duan me e martu

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Car Budallejsh kto po pse e vrasin veten me mire te shkojne te vrasin ate burrin qe duan me e martu
  Po he pra ja thuaj ti?...eshte absurde!..por ne momente depresioni njeriu cfare nuk bene..varet se si mund te kene qene ne ato momente,

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  O zot tragjik rasti i Romeos dhe Zhulietes,por me tragjik eshte fakti qe na infektuan dhe ne te shoqerise moderne,c'do dite e me shume vetvrasje ne emer te dashurise,na lane nje trashegimi te hidhur,fatkeqesi e madhe,sa raste te tilla ka,te pa funda,i thone nje fjale TI VDES PER MUA,UNE VDES PER TY,PO KUJT I BEHET VONE.PO VDIQEM NE TE DY....Ehhhhhhh
  Mendoj se asnjerit nuke i behet vone pervec prinderve.

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Mendoj se asnjerit nuke i behet vone pervec prinderve.
  Po ti behesh vone prindeve nuk e martonin me zor me ate qe nuk donte.

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Po ti behesh vone prindeve nuk e martonin me zor me ate qe nuk donte.
  I behet vone pasi vdiqen.

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ndoshta andej matan jane serisht bashke!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 08:48 PM
 2. Ne Emer te Dashurise!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 11:36 AM
 3. Nusja e zhgėnjyer desh bėri vetėvrasje
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2011, 07:49 PM
 4. Bėn vetėvrasje babai i djalit qė akuzoi Jacksonin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:23 PM
 5. Lopėt bėjnė vetėvrasje!
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:06 PM