Receta Gatimi

Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Thumbs up Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja

  LibreOffice, eshte konkurrenti i denjte i Microsoft Office 2010! Mbi te gjitha eshte open source (falas ne perdorim) dhe ofron pothuajse te gjitha funksionet qe Office 2010 ka plus kompatibilitetin e fileve!

  Shkarko LibreOffice

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Faleminderit dikur e kam perdorur, por do ta mar perseri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google+ me 18 funksione tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 03:36 PM
 2. Tastierė me Dy Funksione
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2012, 08:22 PM
 3. Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 05:42 AM
 4. Google shton funksione tė reja nė Gmail
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 04:37 PM
 5. PHP : Funksione per Pershtatjen e Imazhit te statusit Skype
  Nga forge405 nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-01-2007, 01:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė